Патріотичний флешмоб: купіть українську книжку – підтримайте вітчизняних видавців!

КНИГИ
20.10.2022, 07:00
Патріотичний флешмоб: купіть українську книжку – підтримайте вітчизняних видавців!
Фото: Top Lead

Лютневе російське вторгнення і повномасштабна війна вкрай негативно вплинули на галузь книговидання в Україні, як до того жевріло.

Про це яскраво свідчить ґрунтовний ілюстративний аналіз, підготовлений і оприлюднений фахівцями з компанії "Top Lead", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, після 24.II.2022 українці здебільшого перестали купувати книжки, акумулювавши кревні на нагальніші потреби: воду, їжу, ліки, пожертви на армію тощо.

Задля того, щоби допомогти вітчизняним книговидавцям, особливо патріотичного спрямування, небайдужі громадяни за підтримки волонтерів пропонують долучитися до флешмобу.

«Влаштуємо благодійну акцію! Нехай кожен купляє щомісяця хоча б одну книжку. Не будете читати зараз – прочитаєте потім. Не хочете читати взагалі – подаруйте комусь чи занесіть у бібліотеку. Не обов'язково друковану – електронні дешевші. Бо такі цифри, наведені нами нижче, – це просто за межами розуміння для 40-мільйонної країни...

Кацапи спочатку прийшли через книжки, телевізор, радіо, музику, свята – гуманітарну сферу. Давали пільги своїм видавцям і просували контрабанду. Через пропаганду забивали людям голову дурницями про те, що український культурний продукт – неповноцінний. Український ринок повинен бути наповнений в першу чергу книгами українського видання. Українські автори повинні заробляти пристойні гроші за свою роботу. Тому хоч раз на місяць-два купіть українську книжку», – йдеться у повідомленні фахівців агенції "Top Lead".

Від себе додамо, що українське книговидання намагається триматися на плаву й під час війни, друкуючи достоту цінні й рідкісні праці, натомість державні органи в особі міністерства культури від цього показово усунулися.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що команда презедента Володимира Зеленського рішуче блокує запровадження заборони на російські книги.

Патріотичний флешмоб: купіть українську книжку – підтримайте вітчизняних видавців!_1
Читайте також:
Життя
Лабораторно підтверджений випадок нового субваріанту SARS-CoV-2 Omicron зафіксовано на Рівненщині. Захворів 20-річний чоловік.
08.11.2023, 12:29
Життя
Мешканець окупованого російськими терористами Пологівського району Микола Сльота після евакуації тривалий час не міг знайти собі житло.
04.08.2022, 17:09
Історія
Депутати нижньої палати парламенту Чеської республіки одностайно проголосували за визнання Голодомору 1932-1933 років актом геноциду.
06.04.2022, 20:03
Історія
На околиці литовського міста Паланґа виявили добре укріплену оборонну споруду, що є частиною так званої "Лінії Молотова".
04.02.2022, 11:04
Життя
На території Кривого Рогу другу добу поспіль спостерігається пилова буря, яка може становити загрозу для населення.
23.10.2021, 11:23
Новини
У 2015 році Пісного вдарив ногою епатажний нардеп Парасюк.
28.01.2021, 14:44