Росіяни завозять своїх «освітян» для зомбування українських дітей на окупованих територіях

ПОЛІТИКА
12 серпня, 17:01
Росіяни завозять своїх «освітян» для зомбування українських дітей на окупованих територіях

Московити, перш за все знищують книжки. Знищують будь-які згадки про те, якою було життя до їх приходу.

Міністр просвіти московії Сєргєй Кравцов, на пресконференції присвяченій українським підручникам під назвою "Украинские учебники как элемент пропаганды ненависти" з піною у рота, котрій би позаздрили всі скажені собаки світу, розповідав про мову ненависті та спотворення історичних фактів українцями.

Хвилиночку, а що ж таке навчання? Це – передача знань та досвіду від однієї людини інший!

Зі шкільних років кожен з нас пам'ятає, що постать вчителя. Тобто тієї особи, що передає знання та ділиться досвідом грає не аби яку роль в навчанні та формуванні світогляду.

Більшість викладачів має неабиякий вплив на учнів, і являє собою авторитет, іноді на рівні з батьками, згадайте хоча б фізрука. Змогли згадати? Отож-бо.

Окрім вчителя, у навчальному процесі грає важливу роль підручник, тобто концентрована, керована владою інформація про події та трактування тих чи інших фактів. Люди мають якусь містичну віру в друковне слово, яку можна пояснити тільки тим, що підсвідомо ми розуміємо, що підручник складали, перевіряли та затверджували фахівці вищого ґатунку.

На жаль, забуваючи про те, що всі ці фахівці є держслужбовцями та, фактично, виконавцями політичної волі.

Знову повернемося до так званого міністра просвіти. На тій самій пресконференції він сказав, що навчання в Україні «це цілеспрямована робота та вибудовування ланцюжка, що спотворює історичну правду, бо це не лише агресія та готовність до військової операції проти нашої країни, а й зомбування вчителів, школярів – причому часто насильно».

Пам'ятаєте "1984" Джорджа Орвелла? І якщо всі приймають брехню, нав'язану партією, якщо у всіх документах одна і та ж пісня, тоді ця брехня поселяється в історії та стає правдою, адже «хто керує минулим, – говорить партійне гасло, – той керує майбутнім; хто керує сьогоденням, той керує минулим».

Якщо вам здалося, що московитський функціонер втратив зв'язок з реальністю, – ви помиляєтеся. Це синхронізована на всіх рівнях позиція щодо української історії та пропаганди для дітей!

«Ми ніколи не припустимо, щоби історія, географія були спотворені, факти Великої Вітчизняної війни, нашої дружби з Україною, іншими країнами. Наша країна завжди відкрита, завжди допомагала братнім народам, зокрема Україні», – резюмував Сєргєй Кравцов.

Про які ж факти спотворення історії та географії говорить Кравцов? Про Голодомор, про форсування Дніпра, про Ватутіна, звичайно про Бандеру і Шухевича, навіть юнацький "Пласт" не обділений увагою.

На думку московитів, все це натівська пропаганда, яка сіє розбрат між дружніми народами. Не було ніякого голодомору, був неврожай, не існувало провального і кривавого у своєму виконанні плану взяття Києва до річниці жовтневого перевороту, а Коля Ватутін, на думку кремлівських писарів ніколи не говорив про українців, називаючи нас хохлами: «...Усі вони зрадники! Чим більше в Дніпрі потопимо, тим менше доведеться до Сибіру після війни висилати».

Міністерство "правди" московії не покладаючи рук змішує факти та брехню в пекельну суміш спотвореної реальності, в якій тільки купка бандерівців бажала жити у своїй незалежній країні, а весь трудовий люд прагнув залишатись у СССР. Навіть ті, в кого совєти забрали право переїхати без дозволу КГБ, бо паспорти в селах не видавали, фактично поновивши кріпацтво.

Саме такі підручники, вже надруковані та привезені на тимчасово окуповані території півдня, таку історію і географію викладають 9-й рік на ОРДЛО. Виховати нове покоління дітей, котрі повірять в те що «Війна – це мир, свобода – це рабство, незнання – сила», – ось основна задача міністерства "правди" московії.

Зламати волю, приневолити повірити дітей, що народжені у вільній країні в те, що є великий брат, який про тебе попіклується це не аби який труд. Для цього привозять ідеологічно підкованих вчителів, котрим роздають квартири убитих орками маріупольців і херсонців.

І, як не дивно, тих що бажають виїхати в хлібну Україну достатньо, адже одна справа це вбивати в голови дітлахам версію реальності де московія велика держава, а зовсім інша, жити в цій державі. Без водогону і каналізації, без електроенергії та газу.

Уявіть собі в яких, без применшення, бидлячих умовах живуть ці носії знань та досвіду, якщо для них переїзд в зруйнований Маріуполь є покращенням рівня їх жалюгідного життя. І тепер уявіть, який досвід може передати такий викладач, то усе, що ці фахівці "із-за парєбріка" можуть принести, це руйнування і злидні.

І про головне: московити, перш за все знищують книжки; знищують будь-які згадки про те, якою було життя до їх приходу. Щоби, не приведи Боже, Степана Бандеру не називали героєм, боротьбу УПА – визвольною, а "Пласт" – християнською організацією та щоби школярі перестали сумніватись у кремлівській версії подій, окупанти знищують будь-які альтернативні джерела інформації.

А ті, що не можуть знищити виставляють в нікчемному світі. Мовляв, що може написати в підручнику якийсь там викладач в Херсоні, який його досвід та академічний рівень освіти, тим більш в порівнянні з міністром просвіти болотного князівства.

Головне в цій ситуації пам'ятати, що ми маємо беззаперечне право викласти свою версію будь-яких подій та дати власну оцінку будь-якій історичній постаті. Це наша країна і наше майбутнє.

Ми самостійно вирішуємо по яких підручниках навчати наших дітей. А той, хто приносить нам книжку московською, і каже, що то є краще за українське – то наш ворог, пам'ятайте це!

Автор – Юрій Гуренко, боєць Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор"

вибір редакції
Читайте також:
Світ
У той час, поки Рамзан Кадиров "мобілізує" інородців, а Євгєній Прігожин "призиває" кримінальників на війну, Кремль шукає "робочі руки".
18 вересня, 07:59
Опінії
Є дві росії: одна з них читає "Telegram", інша – дивиться телевізор. Обидві – ватні, одна часто більш "біла", інша більш "совєцька".
11 вересня, 08:45
Опінії
Подобається, не подобається, але ресурсна федерація московії з центром у Кремлі остаточно розвалиться. Це буде за нашого з вами життя!
10 вересня, 18:09
Світ
У разі відкритого воєнного вторгнення до країн Балтії, більшість жителів естонської провінції Іда-Вірумаа перейде на бік росії.
30 червня, 07:54
Світ
Україні слід припинити відносини з комуністичним Китаєм, чиї влада і медіа покривають воєнні злочини російських окупантів на нашій землі.
17 квітня, 22:44
Полтава
Як офіс президента підігрує кремлю
15 березня, 10:31