Павлюченко продовжує займатися земельним дерибаном на Полтавщині

КРИМІНАЛ
07 серпня, 18:58
Павлюченко продовжує займатися земельним дерибаном на Полтавщині

На Полтавщини розбазарили дослідні землі освітнього закладу. Оборудкою зацікавилася прокуратура.

Кобеляцька місцева прокуратура звернулася до суду з позовом в інтересах держави, в якому вимагає визнати недійсним договір оренди, укладений між приватним підприємством і навчально-виховним комплексом Карлівського району, та повернути 81 га землі вартістю понад 3 млн грн навчальному закладу. Про це повідомляє пресслужба Прокуратури у Полтавській області, пише agronews.ua.

З’ясовано, що земельну ділянку, яка мала б використовуватися у дослідних і навчальних цілях, заклад передав підприємству для вирощування продукції, тобто не за призначенням.

До того ж за відсутності відповідного дозволу Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області, яке є розпорядником сільськогосподарської землі, та без державної реєстрації укладеного договору.

Господарський суд Полтавської області відкрив у справі провадження. Підготовче засідання мало б відбутися 6 серпня 2020 року. Наступне судове засідання по даній справі призначено на 29 вересня.

За наявною у нас інформацією, мова йде про судовий позов Кобеляцької місцевої прокуратури Полтавської області до Білухівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад" Карлівської районної ради Полтавської області та  Приватного підприємства "Білухівка".

Цікавим є той факт, що власником ПП "Білухівка" є Павлюченко Олександр Петрович, відомий в певних колах як Саша "Браслет".

Останній Бастіон повідомляв про шахрайські схеми та дерибан земель на Полтавщині, котрі здійснює кримінальний дует у складі Депутата обласної ради Ірини Степаненко та вищезгаданого Олександра Павлюченка.

Тоді, шахрайська схема стосувалася угідь, що належать мешканцям села Рунівщина Полтавського району, які незаконно використовує, підконтрольне Павлюченку, агропідприємство "Альфа-Капітал".

Читайте також:
Науковець народився у 1951 році в селищі Велика Багачка Полтавської області.
07 жовтня, 20:00
Безробітний чоловік вкрав у сусідки бензинову ланцюгову пилку.
15 вересня, 13:54
«Це плата за прохідні місця у партійних списках».
01 вересня, 19:41
Ми готові посприяти Іллі в складній боротьбі із собою й таки організувати йому лікування та реабілітацію в психіатричній клініці.
27 серпня, 19:08
Несподівану знахідку виявили кременчуцькі правоохоронці в одній із багатоповерхівок міста, а саме 1,3 кілограма тротилу.
07 серпня, 08:56
Чоловік погрожував підірвати свою дружину та її матір саморобним вибуховим пристроєм
06 серпня, 17:55