Кримінальний дует Степаненко-Павлюченко продовжує дерибанити Полтавщину

КРИМІНАЛ
27.07.2020, 14:11
Кримінальний дует Степаненко-Павлюченко продовжує дерибанити Полтавщину
Фото: bastion.tv

Депутат обласної ради Ірина Степаненко посприяла рейдерському захопленню землі.

На цей раз шахрайська схема стосується угідь, що належать мешканцям села Рунівщина Полтавського району, які незаконно використовує агропідприємство "Альфа-Капітал".

Про це стало відомо з власних джерел "Останнього Бастіону" у правоохоронних органах.

Зазначимо, що керівник "Альфа-Капіталу" Олександр Павлюченко є близькою до Арсена Авакова людиною, яка "розв'язує спірні питання" в області.

Ймовірно тому злочинні оборудки вказаного кримінального дуету з земельними ділянками, самочинно захопленими у селян Рунівщини, лежать "мертвим вантажем" із весни минулого року в Октябрському районному суді Полтави.

Агрофірма "Альфа-Капітал" не тільки з 2015 року не сплачувала податки за оренду, але й ще взялася будувати капітальні споруди на захоплених гектарах, чим завдала збитки мешканцям села на мільйони гривень.

При цьому депутатка облради та її соратник (відомий у кримінальному світі авторитет) у судовому порядку намагалися узаконити самовільне будівництво, заднім числом відібравши у мешканців Рунівщини землю.

На тепер правоохоронні органи вже відрили два провадження щодо злочинної діяльності підприємства Степаненко-Павлюченка відповідно до частини 3 статті 191 й частини 1 статті 197 Кримінального кодексу України.

Своєю чергою "Останній Бастіон" нагадує, що лише кілька тижнів тому афільований з Аваковим "Альфа-Капітал" почав захоплювати ще одну ОТГ на Полтавщині руками такого собі Євгена Бови — підлеглого депутатки облради.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Кримінал
Вони хотіли, щоб за таку винагороду посадовець допоміг їм здійснити рейдерське захоплення видобувної компанії
10 травня, 18:05
Кримінал
Наразі усіх членів та організаторів угруповання затримали
21 березня, 18:35
Полтава
У той час, коли наші воїни боронять рідну землю від ворога на передовій, у тилу хазяйнують крадії. Деяким людям байдуже на всіх, окрім себе.
05 лютого, 19:29
Кримінал
Кількість кримінальних проваджень про рейдерство цьогоріч вже на 12% вища, ніж за весь 2022 рік, – "Опендатабот"
19.06.2023, 10:07
Кримінал
Невідомі зловмисники завдали шкоди державі на понад 2 мільйони гривень у зв'язку з самовільним використанням земельних угідь.
30.11.2021, 11:23
Опінії
Не гоже вчити колег елементарному. Знаєте, цехова солідарність; на віку, як на довгій ниві; якби знав, де впаду.
10.11.2021, 09:12