Росіяни прагнуть захопити усю Луганщину, – військовий експерт

ВІЙНА
13 травня, 19:23
Росіяни прагнуть захопити усю Луганщину, – військовий експерт
Фото: Північ

На тлі невдач окупантів на Харківщині командування армії агресора змінило основний напрямок, тепер це – Лисичанськ і Сєверодонецьк.

Таку думку на своєму Telegram-каналі виклав вітчизняний військовий аналітик і боєць підрозділу Територіальної оборони Георгій Кавецький, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Він переконаний, рашистам поставлено нове завдання, а саме захопити всю Луганську область і вийти на адміністративну межу з Донеччиною до початку літа.

«Сєвєродонецьк зараз підтискається з флангів і перебуває у вразливому становищі. Якщо темпи наступу російської армії не будуть зупинені, то з міста доведеться відходити у Лисичанськ, а він – важливіший за Сєверодонецьк і позиції там кращі. Лисичанськ відокремлений водною перешкодою – Сіверським Донцем – і розташований на домінантних висотах, але і він може потрапити під удар, якщо ворог продовжить форсування та закріпиться на правому березі, розширюючи успіх. Те саме стосується напряму Попасної. На загал, перебуваючи на полі бою на Сході, можу заявити, що нам зараз слід вигравати час для отримання та освоєння військової допомоги це справді вкрай важливо», – стверджує Георгій Кавецький.

Водночас військовий аналітик уточнює, що повна окупація сусідньої Донецької області видається неможливим і малоймовірним сценарієм, проте для Луганської такі ризики існують.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що російські загарбники методично і цілеспрямовано випалюють міста і села Донбасу, аби захопити руїни та відзвітувати перед кремлівським бункерним щуром.

Читайте також:
Кримінал
Необільшовицька практика випаленої землі, здійснювана сьогодні московитами на Півдні України, набула загрозливих масштабів.
08 травня, 08:12
Кримінал
Як кажуть у народі, не зерном єдиним прагнуть розжитися російські необільшовики на тимчасово окупованій ними території України.
05 травня, 21:34
Політика
Дегенерати, котрі щільно оточили хворого бункерного щура з усіх боків, – одна з численних бід російської федерації. А їх – леґіон!
30 квітня, 09:21
Історія
Одвічний цивілізаційний та екзистенційний ворог України – московія – продовжує здійснювати наругу над нашою історичною спадщиною.
25 квітня, 20:37
Війна
На тимчасово окупованій території Херсонської області російські загарбники та колаборанти активізували підготовку до "референдуму".
21 квітня, 07:01
Історія
Перед Генічеською міською радою московити за підтримки колаборантів встановили пам'ятник Владіміру Ульянову Лєніну.
18 квітня, 19:24