Пекін став найбільшим кредитором Москви

ЕКОНОМІКА
04.09.2023, 18:16
Пекін став найбільшим кредитором Москви
Фото: Google

Китайські комуністи міцно прив'язали до себе російських васалів, яким для продовження війни проти України треба багато валюти.

Яскравим свідченням слугує, нарощування КНР на тлі санкцій кредитування банків РФ, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Financial Times".

Зазначається, що вплив Пекіну на банківський сектор держави-агресорки зріс у 4 рази за 14 місяців до кінця березня 2023 року і продовжує зростати, бо санкції знімати з Москви поки не планують.

Дії чотирьох найбільших банків КНР є частиною зусиль режиму Сі Цзіньпіна просувати юань як альтернативу долара світової валюти, а зростання значення юаня додатково підкреслює економічний поворот Росії до Китаю, чия торгівля у 2022 році сягнула рекордних $185 мільярдів.

Показово, але за той самий період австрійський "Raiffeisen Bank" (іноземний банк із найбільшим впливом на РФ – прим. ред.) збільшив свої активи у країні-агресорці більш ніж на 40%: з $20,5 млрд до $29,2 млрд.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує, як російський узурпатор має намір навідати свого китайського сюзерена, проте мета подорожі до Пекіна поки ніким не розголошується.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Адресну грошову допомогу отримають 16 військовослужбовців-земляків. Полтавські «зелені ямщики» на подібну щедрість неспроможні, бо жадібні.
29 листопада, 21:45
Економіка
Головна фінансова установа РФ займається «перегріванням» економіки. Попри шалені прибутки від продажу вуглеводнів ціни також ростуть.
15 листопада, 08:21
Економіка
Вашинґтон поступово, але невпинно тисне на Нью-Делі, який досі робить ґешефт на торгівлі з Москвою. Очевидно, довго цей процес не триватиме.
30 жовтня, 12:32
Опінії
Будьмо відверті: дірка у державному бюджеті України розміром у ₴500 мільярдів сама себе не закриє.  Проте як завжди є сумнозвісне «але»...
16 вересня, 13:43
Економіка
На світових фондових ринках справді спостерігаються різноспрямовані процеси. Через ризик рецесії почав зростати так званий «індекс страху».
09 серпня, 06:02
Економіка
Хто контролює рівень боргу, той впливає на ситуацію. Тому зростання української боргової ями на руку всім іноземним кредиторам.
25 червня, 19:22