Пекін став найбільшим кредитором Москви

ЕКОНОМІКА
04.09.2023, 18:16
Пекін став найбільшим кредитором Москви
Фото: Google

Китайські комуністи міцно прив'язали до себе російських васалів, яким для продовження війни проти України треба багато валюти.

Яскравим свідченням слугує, нарощування КНР на тлі санкцій кредитування банків РФ, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Financial Times".

Зазначається, що вплив Пекіну на банківський сектор держави-агресорки зріс у 4 рази за 14 місяців до кінця березня 2023 року і продовжує зростати, бо санкції знімати з Москви поки не планують.

Дії чотирьох найбільших банків КНР є частиною зусиль режиму Сі Цзіньпіна просувати юань як альтернативу долара світової валюти, а зростання значення юаня додатково підкреслює економічний поворот Росії до Китаю, чия торгівля у 2022 році сягнула рекордних $185 мільярдів.

Показово, але за той самий період австрійський "Raiffeisen Bank" (іноземний банк із найбільшим впливом на РФ – прим. ред.) збільшив свої активи у країні-агресорці більш ніж на 40%: з $20,5 млрд до $29,2 млрд.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує, як російський узурпатор має намір навідати свого китайського сюзерена, проте мета подорожі до Пекіна поки ніким не розголошується.

Читайте також:
Економіка
Згідно із висновками міжнародних рейтингових агенцій, вітчизняна економіка перебуває у стані дефолту. При чому de jure, але de facto.
27 травня, 20:38
Економіка
Кіоскери з Офісу пРезидента потужно присмокталися до державного корита. Війна знищила гальма, які обмежували українофобський «Квартал 95».
10 квітня, 08:29
Економіка
Економіка Японії зіткнулася з рецесією.
15 лютого, 11:05
Економіка
Поки в Україні на тлі війни Зе-хабарники грабують награбоване, турки вкладаються у майбутнє. Їхні погляди спрямовані на «чорний континент».
24 січня, 07:19
Економіка
Найбільша частка фінансової допомоги від підприємців зі США опинилася у руках вітчизняних птахівників і виробників зерна. А це — $250 млн.
25.10.2023, 11:23
Економіка
Вітчизняні чиновники мають затямити: західні партнери не лояльні до корупції! Тож відібрані у держави-агресорки кошти спрямують знедоленим.
16.10.2023, 13:21