Пекін став найбільшим кредитором Москви

ЕКОНОМІКА
04 вересня, 18:16
Пекін став найбільшим кредитором Москви
Фото: Google

Китайські комуністи міцно прив'язали до себе російських васалів, яким для продовження війни проти України треба багато валюти.

Яскравим свідченням слугує, нарощування КНР на тлі санкцій кредитування банків РФ, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Financial Times".

Зазначається, що вплив Пекіну на банківський сектор держави-агресорки зріс у 4 рази за 14 місяців до кінця березня 2023 року і продовжує зростати, бо санкції знімати з Москви поки не планують.

Дії чотирьох найбільших банків КНР є частиною зусиль режиму Сі Цзіньпіна просувати юань як альтернативу долара світової валюти, а зростання значення юаня додатково підкреслює економічний поворот Росії до Китаю, чия торгівля у 2022 році сягнула рекордних $185 мільярдів.

Показово, але за той самий період австрійський "Raiffeisen Bank" (іноземний банк із найбільшим впливом на РФ – прим. ред.) збільшив свої активи у країні-агресорці більш ніж на 40%: з $20,5 млрд до $29,2 млрд.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує, як російський узурпатор має намір навідати свого китайського сюзерена, проте мета подорожі до Пекіна поки ніким не розголошується.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Волонтери, видихайте. Національний банк України не збирає інформацію про окремих клієнтів.
05 червня, 19:42
Економіка
Ресурсна федерація московії переживає нелегкі часи, адже мусить пристосовуватися до наслідків геополітичних забаганок свого диктатора.
23 травня, 20:49
Опінії
Це той випадок, коли наша бідність є нашим плюсом. Бо підтримувати певний рівень соціальних стандартів в Україні набагато легше.
03 травня, 21:40
Економіка
Владімір Путін і його найближче оточення продовжують витискати всі наявні ресурси з РФ, заради єдиної мети – якнайдовше всидіти у Кремлі.
23 квітня, 18:12
Економіка
Китайська народна республіка невдовзі матиме чималу діру у власній економіці, до коронавірусної пандемії додасться втеча інвесторів.
21 березня, 17:17
Економіка
Запаси китайських китайської валюти – юань – на рахунках російського Центрального банку вичерпаються вже до кінця поточного 2023 року.
25 січня, 20:23