Переосмислюймо українські геополітичні плани

ВІЙНА
01 січня, 19:47
Переосмислюймо українські геополітичні плани
Фото: Facebook

Один із чинників перемоги у війні є переконлива демонстрація готовності відстоювати свою позицію до першої крові, до останнього подиху...

200 тисяч солдатів замало для окупації всієї України. Але, як показала практика, цілком достатньо для окупації й утримання критично важливих для нашої економіки територій і блокування євроатлантичної інтеграції.

Переконана, що це якраз і було метою горезвісної путінської «спеціальної воєнної операції». Тож поки ми ведемо війну за свої землі, нас нікуди не візьмуть, ні в Європейську спілку, ні у Північноатлантичний альянс.

І навіть відмова від кількох областей (за прикладом перехваленої Фінляндії), щоби зберегти відносний суверенітет і років через 100 вступити в якийсь оборонний альянс, у нашому випадку не поможе. Відтак, тільки остаточно донищить міжнародне право.

А без прямого включення (тобто участі) якогось великого оборонного альянсу/потужного міжнародного гравця в російсько-українську війну відновити міжнародно визнані кордони, м'яко кажучи, проблематично. Така правда життя.

Замкнене коло, з якого можна вийти лише переосмисливши власні геополітичні плани та зосередившись на реалістичних цілях. Але не з цим урядом і не з тим суспільним настроєм, який він культивує через монополізовані ЗМІ та репресивний апарат.

Автор : Софія Дніпровська
Читайте також:
Політика
«Президент Голобородько» завершив виконання обов'язків голови держави Україна. Однак він продовжує сидіти на Банковій, узурпувавши владу.
21 травня, 13:36
Політика
Затяжна у часі й просторі війна росії проти України оголила купу проблем у різних регіонах. На це раніше не звертали достатньої уваги.
30 квітня, 07:09
Політика
На війні є переможці та переможені, а також сторонні вигодонабувачі. Виправдання не мають значення, коли на кону життя нації!
15 квітня, 13:45
Політика
Українці мусять здолати інфантилізм, аби не повторилися події 1917-1923 і 1932-1933 років. Без дорослішання, нація приречена на знищення.
08 квітня, 07:12
Війна
Минулими вихідними інґуське підпілля дало бій окупантам. На жаль, повстанці полягли у нерівному бою, але показали слабкість росії.
04 березня, 20:22
Війна
Будь-які пацифісти, говорячи про необхідність миру, насправді призводять усе до стану війни. Вони провокують її своїм безглуздим утопізмом.
27 лютого, 13:45