Шведський політик пропонує владі країни створити мультикультурний ГУЛАГ

СВІТ
23.06.2021, 12:57
Шведський політик пропонує владі країни створити мультикультурний ГУЛАГ
Фото: Twitter

Екскерівник Шведської комуністичної партії Роберт Матіассон вважає, що совєцька система виправно-трудових таборів вартує переосмислення.

Про користь запровадження практики ГУЛАГу на території Шведського королівства місцевий адепт марксизму-ленінізму заявив в інтерв'ю виданню "Nyheter Idag".

На думку Роберта Матіассона, всіх незгодних із сьогоднішнім толерантним і мультикультурним порядком денним мешканців його країни варто примусово перевиховувати на лісоповалах чи рудниках.

«От я згадую совєцькі табори й не можу не знайти в їхньому існуванні нічого поганого. Там людина перебувала до тих пір, поки не ставала повноцінним членом суспільства. Нас переконують, що ГУЛАГ — зло і для більшості шведів ця абревіатура звучить потворно. Добре, назвім його Робітничою школою інтеґрації, суть від перейменування насправді не зміниться. Просто настав час мислити по-новому, мислити ширше», — зазначив колишній очільник Шведської комуністичної партії.

Політик також стверджує, що теперішній соціал-демократичний уряд Швеції має брати на озброєння "все найкраще, що було в СССР", де у відверто концентраційних таборах поряд із кримінальниками "на благо Вітчизни" працювали ні в чому не винні люди, звинувачені владою в інакодумстві.

Також не варто забувати, що на теренах Скандинавії завжди "обкатується" щось нове для передових країн світу, а у цьому випадку в уста шведського комуніста вклали думки, якими живе частина місцевого істеблішменту.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що в Індії жінку видали за чоловіка на ім'я "Соціалізм"; у нього вся родина шанує ідеолоґів лівої диктатури.

вибір редакції
Читайте також:
Життя
Загадкову подію, яка сталася у провінційному містечку Брандьо розслідують як правоохоронці, так і незалежні екологи.
20.06.2023, 18:14
Світ
Бойовий дракар середньовічних скандинавських воїнів був захований усередині кургану Салгушгауґен на околиці міста Кармьой.
30.04.2023, 16:48
Світ
Попри перебування у складі Північноатлантичного альянсу скандинавська монархія грає з вогнем, дозволяючи громадянам РФ перетинати кордон.
30.09.2022, 09:18
Світ
11 вересня у Шведському королівстві відбулися парламентські вибори, переконливу перемогу на яких здобула коаліція націоналістів.
18.09.2022, 09:37
Економіка
Посеред Балтійського моря спорудять штучний острів, який стане сполучною ланкою між рядом так званих вітрових станцій.
31.08.2022, 20:54
Світ
Попри словесні погрози РФ, ні США, ні НАТО не планують іти на поступки агресору, а тому готуються до тривалого протистояння з ним.
15.01.2022, 08:59