Підковані «експерди» маніпулюють українськими «рагулями»

ПОЛІТИКА
28.01.2023, 06:59
Підковані «експерди» маніпулюють українськими «рагулями»

Ще не закінчилася війна, а раціональний планктон уже фантазує про поживу на виборах. Коли, де, як, – над цими ніхто не замислюється.

Черговий "політтехнолог" базікає з блакитного екрана про скоре волевиявлення громадян України. Він – із когорти тих нерозбірливих заробітчан на українських виборах, що, врешті, вічно працювали на маніпулювання демократією і так стали причетні до формування олігархії, клептоманної політики та сьогоднішньої війни.

Розумні, начитані, але немудрі, такий собі планктон раціоналізму, що уявляє себе "над рагулями", але у суті своїй є тим самим ментальним рагулем. Воно спромоглося дотягнутися до розуміння проблеми, що однією з наших бід є те, що насправді члени клептоманних політичних банд, як би вони не проколювалися, завжди виходять сухими з води, й у різних ролях вічно спливають під різними личинами.

О, великий прогрес шкільного умника в окулярах, улюбленця якоїсь підстаркуватої вчительки! Та воно не спромоглося поєднати це велике "прозріння" зі ставленням до політиків "їхньої аудиторії", але тулить сюди якусь релятивізаційну мутню.

Він чи воно (без різниці) розповідає з екранів, що, мовляв, поганий – електорат, який сьогодні захоплюється, а завтра розчаровується і зневажає предмет вчорашньої любові! А щó, політики не повинні відповідати перед своїм електоратом "невідворотністю покарання"?

Раціональна шизофренія – це неуникненна для улюбленців підстаркуватих вчительок від "політтехнології"? А всіляким напівосвідченим і безвідповідальним балаболкам, але артистично обдарованим балаболкам, також має все сходити з рук і "невідворотність покарання" не повинна їх стосуватися?

Повинна, і не менше за корумпованих чиновників. Утім середньостатистичний улюблений "вумний мальчік" підстаркуватої вчительки, що назвав себе "політологом" і намагається себе продати вже якомусь підстаркуватому грошовитому батечку, сидітиме у ментальному рагулізмі по вуха і плебейськи ковтатиме лайно від будь-якого потенційного платоспроможного і скасовуватиме для нього "невідворотність покарання".

Власне, він це робитиме тільки вже за те, що у коня, віслюка чи курки (яких той платоспроможний батечко захоче завести до парламенту, аби дорватися до чиновницьких посад, а відтак – до державного і кредитного бюджетів) "непогана соціологія". Оті інфантильні рагулі – вся ця шобла неперебірливо-шизофренійних "політтехнологів", – оце одна із наших буквально таки ракових пухлин суспільної корупції, що виросла на тілі країни за останні 30 років і не дає їй розвиватися, хоча навсібіч патякає на різні "модні та красиві" теми й роздає поради.

Автор : Олег Фешовець
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Дії майстрів пропаганди та дезінформації з московського Залісся націлені на внутрішній розкол нашого суспільства. Зе-влада їм підігрує.
10 січня, 19:45
Життя
В останні роки акцент на погляди, а не на фактах став новою тенденцією. Особливо, в аналізі міжнародних відносин і конфліктології.
17.12.2023, 08:42
Світ
Європа розробила нову політику та закони для усунення своєї вразливості від пропаганди Кремля
10.09.2023, 07:35
Опінії
Очевидно, що творцями перемоги України над Росією є наші захисники із лав Сил оборони. А ще – волонтери, проте не політики!
21.08.2023, 16:50
Політика
Якими б впливовими та авторитетними не були видання "The New York Times", "Newsweek" чи "The Washington Post", вони грають не за Україну.
16.08.2023, 17:54
Опінії
Виявилося, що навіть найпатріотичніші експерти-самоуки іноді поспішають з оцінками ситуації на фронті. А дарма...
26.07.2023, 19:16