Підтримка фінляндських підприємців як запорука популярності чинного уряду країни

СВІТ
08 травня, 13:01
Підтримка фінляндських підприємців як запорука популярності чинного уряду країни
Фото: Uusi Suomi

Молодість, боротьба з пандемією та реанімація економіки — ці та інші фактори стали основою для підтримки соціал-демократів Фінляндії.

Про це свідчать дані соціологічного опитування, оприлюднених 7 травня виданням "Yle".

Головна партія влади під проводом прем'єр-міністра Санни Марін за перший тиждень травня збільшила свій рейтинг на 2,5% і тепер має підтримку 22,1% громадян країни.

Рівночасно найбільша опозиційна парламентська сила — націоналісти "Справжні фіни" — втратила лідерство й тепер посідає 3-тє місце з 17,9%.

Доволі несподіваним стало, з одного боку збільшення рейтингу "Коаліційної партії" (її підтримують 18,2%), а з іншого — зменшення прихильності потенційних виборців до таких урядових сил, як "Центристська партія" з 12,2%, партія "Зелених" із 11,4% і "Союз лівих сил" із 7,7%.

Схожа тенденція спостерігається і в інших країнах світу, коли пандемія коронавірусу істотно вплинула на популярність головної партії влади, а опозиція вимушено підтримує дії уряду і не так активно його критикує.

Для України наведена вище ситуація є важливою тому, що соціал-демократи прагнуть залучити наших заробітчан для праці у сільськогосподарській сфері Фінляндії, у той час як націоналісти категорично проти, бо вважають це експлуатацією дешевої іноземної робочої сили.

Підтримка фінляндських підприємців як запорука популярності чинного уряду країни_1
Читайте також:
Поки у низці західних країн ліворадикали руйнують культурну спадщину предків, на Півночі Європи навпаки її шанують і примножують.
29 червня, 13:11
На хвилі боротьби з расизмом і толерантністю фінляндські урядовці взялися переглядати стандарти книговидання.
11 червня, 14:15
Слідчий комітет РФ видалив зі свого офіційного сайту новину про відкриття кримінального провадження проти Фінляндії за статтею "Геноцид".
21 травня, 08:56
Карантинні обмеження сприяли поширенню євроскептицизму серед дедалі більшої кількості мешканців Європейського союзу, особливо — Фінляндії.
13 травня, 08:53
Вперше після торішньої перемоги на парламентських виборах Соціал-демократична партія Фінляндії на вершині своєї популярності.
04 травня, 11:30
Фінляндське сільське господарство, основа якого ягідні та овочеві ферми, потребує 20 тисяч сезонних працівників.
21 квітня, 11:15