Пирятинці пам'ятають геройський Чин захисників України

ПОЛТАВА
07.12.2021, 13:37
Пирятинці пам'ятають геройський Чин захисників України

Меморіальний комплекс на честь полеглих за свободу і незалежність українських захисників відкрили у Пирятині.

Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба на сайті органу місцевого самоврядування, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Наперекір дощовій погоді урочистий захід відвідало кілька десятків небайдужих пирятинців, у першу чергу – військовослужбовці та члени родин учасників АТО/ООС.

Право відкрити пам'ятник надали синам загиблих на фронті бійців Максима Аранчія та Андрія Конопльова; опісля всі присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам'ять українських захисників.

«Від себе скажу, питання побудови цього пам'ятного знаку стало для нас одним із пріоритетних. І дуже приємно, що нам вдалося менше ніж за рік реалізувати проєкт. Вдячний кожному, хто долучився до цієї справи», – прокоментував подію міський голова Пирятина Андрій Сімонов.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", на 104 році життя у засвіти пішов ветеран Іван Залужний, єдиний онук якого поліг смертю хоробрих на Донбасі.

Пирятинці пам'ятають геройський Чин захисників України_1
Пирятинці пам'ятають геройський Чин захисників України_3
Пирятинці пам'ятають геройський Чин захисників України_5
Читайте також:
Кримінал
Їх відмовилися захищати усі адвокати Тернопільщини
20 травня, 10:20
Світ
Міграційна криза, спровокована кремлівським бункерним щуром, зазнала поразки, як і його сумнозвісна "військова спецоперація" проти України.
06 травня, 07:17
Війна
Тривалі перемовини з командуванням російських окупаційно-терористичних сил у Маріуполі дали позитивний результат для оточених містян.
01 травня, 18:21
Світ
Російська діаспора планує з розмахом відсвяткувати у німецькій столиці так званий "День перемоги", згадавши "подвиг" дідів-червоноармійців.
15 квітня, 20:59
Виміри
ТРО Полтави зупинила Юрія Руденка, який перебував за кермом автомобіля у стані сильного алкогольного сп'яніння
18 березня, 13:10
Війна
У Запорізькій і Херсонській областях ситуація тривожна, але контрольована.
25 лютого, 11:06