Пирятинські «ждуни» публічно зневажають фронтовиків ЗСУ

ПОЛТАВА
30 травня, 14:53
Пирятинські «ждуни» публічно зневажають фронтовиків ЗСУ
Фото: Facebook

На 11-му році російсько-української війни у відносно мирних містах і селах зачаїлися потенційні колаборанти. Вони чекають на прихід ворога.

Про один із таких випадків розповів військовослужбовець Сил оборони України Артур Гоффман. З'ясувалося, не всі розуміють, щó таке війна і як наші хлопці-захисники там виживають, не даючи московитам просунутися вглиб України.

Окремі громадяни, котрих кличуть «ждунами», живуть собі спокійно, не замислюючись, а що було б, якби окупанти закріпилися на теренах, звідки їх вигнали наші захисники весною і восени 2022 року. Цілком імовірно, що Буча та Ізюм видалися б квіточками.

«Отже, розповім, як я днями, повертаючися з частини, їхав через Пирятин і зупинився, щоби зайти до громадської вбиральні. Виявилося, що пільг для учасників АТО/ООС, бойових дій та інвалідів війни немає. Ну, взагалі ніяких пільг немає, але про це я взнав потім, бо було дуже велике бажання забрати гроші, які я дав касиру, а саме 10 гривень (залізними по 1-2 гривні).

Проте у відповідь почув, що дав їй «не гроші, а сміття яке я позбирав по всіх помойках». І знаєте, як тяжко коли після війни, ти залишаєшся без нічого, збираєш гроші на операції, лікування, яке буде довічно тебе переслідувати, а тут чуєш такі речі, то стає дуже тяжко, Вибачте за те що трачу ваш час, і дякую за увагу. Фото касира бачите самі», — заявив фронтовик Артур Гоффман.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як десятиліттями у вітчизняній політиці та громадській дільності паразитували українофоби. Вони служили двом грошовитим господарям: Москві та лівакам із Заходу.

Читайте також:
Опінії
Рано чи пізно Гейне, Кіплінґ і Пушкін посядуть своє місце в історії. А люди із відповідних країн більше не чіпатимуть сусідів...
31 березня, 13:00
Війна
Підтримка Тегераном російської агресії проти України не обмежується постачанням дронів-камікадзе. Крім «Шахедів» за ворога воюють шахіди.
21 лютого, 06:08
Політика
Мета ворога майже досягнута, бо українці знову створили собі кумира, якого вважають непомильним. Реальність виявилася суворішою.
11 лютого, 19:08
Війна
У дусі своїх ідейних попередників загарбники поборюють усе українське. Крім книг і пам'ятників загрозу для росіян становить... Церква!
11.12.2023, 12:12
Війна
Росіяни вилучили українську літературу із книгарень і бібліотек на тимчасово окупованих територіях. Причина — пошук екстремістських текстів.
14.11.2023, 18:13
Кримінал
Під час розслідування отримано неспростовні докази вини керівництва та активних учасників секти. «АллатРа» — кремлівський проєкт.
02.11.2023, 19:24