Після Херсонщини ми неодмінно маємо звільнити Крим, – Рефат Чубаров

ВІЙНА
13 червня, 08:08
Після Херсонщини ми неодмінно маємо звільнити Крим, – Рефат Чубаров
Фото: Facebook

Остаточне визволення Півдня України від російських загарбників і їхніх посіпак завершиться тільки зі звільненням Кримського півострова.

Таку думку в інтерв'ю виданню "Главком" висловив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Він наголошує, завершенням цієї 8-річної війни буде цілковите відновлення територіальної цілісності та міжнародного визнаного суверенітету України.

«Зараз дуже важко говорити про конкретні деталі, зокрема що відбуватиметься тоді, коли настане черга Криму бути звільненим. Все залежатиме від подальшого ходу війни. Але я не уявляю собі таку ситуацію, що українські війська визволять Херсонську область і дисципліновано зупиняться на адміністративній лінії між окупованим Кримом і Херсонщиною. Бо це означатиме, що на території окупованого Криму залишатимуться десятки й десятки військових підрозділів росії, оснащених ракетно-зенітною зброєю, залишатимуться кораблі Чорноморського флоту росії. Тобто, звідти знову і знову здійснюватимуться напади на материкову частину України.

Сам етап звільнення Півдня України, включно з Кримом, відбуватиметься, коли росія через нові для неї загрози та виклики, попросить миру. Скоріше за все, настане етап переговорів, на яких обговорюватимуться умови капітуляції росії. Маємо розуміти, результати воєн вирішують результати конкретних битв. Скажімо, виграти бої за звільнення Запорізької, Херсонської областей, викинути російські війська за межі українського кордону на Сході, з Донбасу, означатиме крах російської якщо не держави, то путінського режиму точно. Треба до цього дожити», – зазначив Рефат Чубаров.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російські окупаційно-терористичні сили зводять укріплення на мостах через Північнокримський канал.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Усі віки війна була поруч з нами. У нашій землі засіяно безліч куль, наконечників стріл, бойових сокир, які прямо натякали – буде війна.
вчора, 18:34
Війна
Доля України, як незалежної держави, та українців, як вільної нації, вирішується на полі бою, ніякі залякування Кремля не зупинять війну.
26 вересня, 08:09
Опінії
Україні буде важко, але навіть повна мобілізація не допоможе Кремлю. Просто всім нам слід ще більше допомагати своїм захисникам.
24 вересня, 19:05
Опінії
Якщо у нас у країні з'явиться більше воїнів і менше потенційних жертв, то ізюмські та бучанські мученики померли не дарма.
20 вересня, 09:24
Виміри
Сім'я Анатолія Степановича Мельника з першого дня війни опікується військовими, які захищають Україну від російської навали
19 вересня, 18:25
Історія
75 років тому у Києві народився маловідомий нині український правозахисник, літературознавець і перекладач, якого закатували окупанти.
17 вересня, 20:00