Після Херсонщини ми неодмінно маємо звільнити Крим, – Рефат Чубаров

ВІЙНА
13.06.2022, 08:08
Після Херсонщини ми неодмінно маємо звільнити Крим, – Рефат Чубаров
Фото: Facebook

Остаточне визволення Півдня України від російських загарбників і їхніх посіпак завершиться тільки зі звільненням Кримського півострова.

Таку думку в інтерв'ю виданню "Главком" висловив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Він наголошує, завершенням цієї 8-річної війни буде цілковите відновлення територіальної цілісності та міжнародного визнаного суверенітету України.

«Зараз дуже важко говорити про конкретні деталі, зокрема що відбуватиметься тоді, коли настане черга Криму бути звільненим. Все залежатиме від подальшого ходу війни. Але я не уявляю собі таку ситуацію, що українські війська визволять Херсонську область і дисципліновано зупиняться на адміністративній лінії між окупованим Кримом і Херсонщиною. Бо це означатиме, що на території окупованого Криму залишатимуться десятки й десятки військових підрозділів росії, оснащених ракетно-зенітною зброєю, залишатимуться кораблі Чорноморського флоту росії. Тобто, звідти знову і знову здійснюватимуться напади на материкову частину України.

Сам етап звільнення Півдня України, включно з Кримом, відбуватиметься, коли росія через нові для неї загрози та виклики, попросить миру. Скоріше за все, настане етап переговорів, на яких обговорюватимуться умови капітуляції росії. Маємо розуміти, результати воєн вирішують результати конкретних битв. Скажімо, виграти бої за звільнення Запорізької, Херсонської областей, викинути російські війська за межі українського кордону на Сході, з Донбасу, означатиме крах російської якщо не держави, то путінського режиму точно. Треба до цього дожити», – зазначив Рефат Чубаров.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російські окупаційно-терористичні сили зводять укріплення на мостах через Північнокримський канал.

Читайте також:
Політика
Наш народ просто зобов'язаний стійкий розвиток перевести у сталий розвиток. Іншими словами, спасти себе і спасти ціле людство...
28 травня, 17:44
Політика
120 делегатів від 17 районів Республіки Комі проголосували за проведення референдуму щодо відновлення прямих вибори мерів.
14 травня, 19:06
Війна
Наперекір російському загарбанню, руїні та цілодобовому терору у приазовському місті замайорів синьо-жовтий стяг.
09 травня, 16:51
Політика
У найменшій північнокавказькій республіці нині знаходяться понад 40 тисяч силовиків Росгвардії, завдання яких – утиски й терор інгушів.
07 травня, 20:37
Опінії
Україна мусить розробити стратегічний план з остаточного розвалу недоімперії. Інакше, Москва розпочне нове "збирання земель".
07 травня, 16:01
Політика
Наступного тижня, 9 травня, у Туреччині зберуться представники поневолених націй, які домагаються ліквідації РФ як державного утворення.
06 травня, 18:34