Після Мінська і Стамбула для капітуляції України зелєнхайми обрали Люцерн

ПОЛІТИКА
15.04.2024, 13:45
Після Мінська і Стамбула для капітуляції України зелєнхайми обрали Люцерн
Фото: Facebook

На війні є переможці та переможені, а також сторонні вигодонабувачі. Виправдання не мають значення, коли на кону життя нації!

Суб'єкти, які від 2014 року просувають тезу, що Москві передишка потрібніша, ніж нам, працюють на геноцид українського народу. І байдуже, роблять вони це свідомо, з ненависті до корінного населення, чи просто повторюють чужі думки.

Актуалізують, як ті папужки за ласощі працюють на якийсь місцевий клан («Россотруднічєство»), ментально застрягши десь у Хасав-юрті. Так-так, саме у тому селі у Даґестані, де визнано державний суверенітет вільної Ічкерії.

1996-го Кремлю, може, й потрібна була передишка, бо тоді РФ була в драбадані й ледве стояла на ніжках Буша, тож мусила ще рахуватися із демократичним Заходом. У 2014-му і 2022-му — ця політично й економічно стабільна й достатньо незалежна від демократичного світу держава плювати на всіх хотіла.

Для продовження конфлікту у РФ є реформована армія, величезний мобілізаційний потенціал, ядерний арсенал, централізована і доволі професійна влада із високим рівнем підтримки серед дисциплінованого населення. А ще, накачаного мілітаризмом і цілком надійними союзниками, які не переймаються ні рівнем демократії, ні рівнем корупції, натомість справно постачають їй необхідні для війни ресурси.

І ця держава не розпадеться ні від «санкцій», ні від пари копняків з нашого боку. Це не значить, що треба здаватися, аж ніяк, не думайте про таке ніколи!

Це значить, що треба реально оцінювати співвідношення сил і обирати такі стратегії протидії московській агресії, які дозволяють зберегти, відновити та накопичити максимальний потенціал, яким можна буде скористатися в сприятливих для нас умовах. Вони неодмінно настануть.

Псевдопатріотична істерія, яка у 2014-2019 роках велася під маркою демонізації об'єктивно вимушених і зовсім не катастрофічних для нас Мінських угод. А у 2022-2023 роках під вивіскою непропорційної глорифікації тактичних успіхів (на чужі гроші та чужою зброєю) призвели спочатку до руйнування ефективної системи безпеки.

Пізніше ж — до втрати моменту. Тієї миті, коли можна було сповільнити інтенсивність бойових дій чи навіть поставити їх на паузу, трохи видихнути та зібратися з новими силами.

Відтак ми підійшли до ситуації, коли до жертв пропаганди вже доходить, що за 2-3 тижні й навіть роки Москву не здолати. Проте ніхто із нами вже розмовляти не буде і давати нам передишку на якихось прийнятних для нас умовах.

Нашому суспільству катастрофічно бракує громадянської мужності. Внаслідок цього воно кидається із крайнощів у крайнощі: від ганебного капітулянства до дурноверхої гордині та навпаки.

Ми здуру і з переляку підписалися на пекельний марафон та потрібна величезна сила волі, щоби зійти із гиблої траєкторії й накреслити конструктивну лінію поведінки. Панівне угруповання очевидно такої сили не має, тому уряд національного порятунку нині є як ніколи потрібним і актуальним.

Автор : Софія Дніпровська
Читайте також:
Політика
Можна припустити, що ніколи, адже це так зване розуміння Заходом ситуації чисто із логіки визиску жертви. Проте, розгляньмо перспективи.
18.12.2024, 19:21
Війна
Попри внутрішньоросійські негаразди на зовнішньому контурі кремлівський бункерний дід тріумфує. Навіть втрата Сирії не лякає путіна.
06.12.2024, 12:37
Війна
Поки наші захисники готуються зустрічати навалу північнокорейців, російська пропаганда вишколює своє населення. Лякає узбеками й таджиками.
17.10.2024, 07:09
Економіка
США планують запровадити імпортне мито на китайські електромобілі у розмірі 100% від ціни! Плюс 50% мита на складники сонячних батарей.
17.09.2024, 07:17
Війна
Удар по київських лікарнях був точно розрахований як ціла низка «меседжів» від путіна світові. Йому відкрито підігрують українські блохери.
10.07.2024, 13:42
Світ
Нещодавні теледебати двох дідів-американців за президентське крісло не віщують світові нічого доброго. Ми на порозі карколомних змін.
03.07.2024, 19:23