Після ракетного терору у Полтаві активізувалися мародери

КРИМІНАЛ
19 червня, 12:29
Після ракетного терору у Полтаві активізувалися мародери

У той час, поки одні мешканці обласного центру оговтувалися після трагедії, інші намагалися нажитися. Поліція у ситуацію не втручалася.

Про це на умовах анонімності повідомив полтавський журналіст і житель мікрорайону Огнівка. Зауважимо, як позавчора (17 червня) окупаційно-терористичний контингент РФ цілеспрямовано влучив в об'єкти цивільної на Браїлках.

На місці події, крім відповідних служб, невдовзі з'явилися ласі до легкої наживи асоціальні елементи. Дивним чином правоохоронці не лишилися вартувати у темну пору доби, поїхавши у справах одразу після фіксації наслідків і запису свідчень очевидців.

«Не слід приховувати те, що позавчора і вчора вночі Полтава вперше за час повномасштабки реально зіштовхнулась із мародерами. І якщо вдень цих шнирів, торчків і бомжів якось відганяла поліція, то вночі ця нечисть полізла в усі вибиті вікна і двері навколо прильоту (а їх повірте багато). І не тільки на перші поверхи. Тому багато людей і ночували в поруйнованих квартирах без вікон і дверей, а під час тривоги нікуди не йдуть, бо самі розумієте», — невтішно прокоментував стан справ наш колега.

Водночас медіаагенція «Останній Бастіон» уже повідомляла, що під час ракетного удару по Полтаві постраждало щонайменше 20 громадян, серед них двоє ― діти. Шість людей шпиталізували із пораненнями різної тяжкості.

Після ракетного терору у Полтаві активізувалися мародери_1
Читайте також:
Кримінал
Нащадки катів ЧК-ОГПУ-НКВД-МГБ-КГБ досі мають владу в Україні. Але місця їхнього зосередження обмежені колючим дротом і високим парканом.
31 травня, 07:18
Політика
Ухвалений й неодноразово редагований внутрішніми ворогами Основний Закон покликаний зробити з титульної нації меншість. Це ганьба!
18 квітня, 07:09
Полтава
Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз. Громаду ж ніхто, звісно, не питав.
17 квітня, 12:23
Полтава
Обранці почали гризтися через наближеність до бюджету. Жителям Диканьки не позаздриш, можновладці на них знову наплювали.
11 квітня, 07:11
Полтава
Маленька острівна країна у Карибському морі ніколи не була безпечною для життя (особливо білошкірих). А після нещодавніх подій — і поготів.
13 березня, 21:33
Світ
Релігійні фанатики та підприємливі бариги-сіоністи взялися розпродувати зачищену від корінного народу багатостраждальну смугу Ґази.
06 березня, 19:13