Пивиха без відпочивальників схожа на тропічний курорт, — користувачі Facebook

ПОЛТАВА
02.08.2021, 12:53
Пивиха без відпочивальників схожа на тропічний курорт, — користувачі Facebook
Фото: Facebook

Залишаючи мінімум сміття після себе на горі Пивиха, туристи зберігають недоторканою природу даної перлини Полтавщини.

Про це свідчать світлини, які виклали мешканці Градизької об'єднаної територіальної громади у Facebook, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Селяни, які живуть по сусідству з Пивихою, через соціальну мережу закликали приїжджих відповідально ставитися до місця свого відпочинку і не перетворювати його на стихійне звалище.

«На дивовижу гарне місце. Хоча вже багато років переконуюся, що в нас стільки крутих місць для відпочинку — життя не стане все хоч по разу побачити. Але я реально здивована тим, що там так чисто. Тепер, в яке місце не поткнись — всюди попередні відпочивальники залишають гори сміття. Без рукавичок і мішків для сміття в дику природу не їду. Цікаво, може, це фотоґраф сам порядок навів — чи там так і було?», — написала користувачка Ірина Мельник-Демченко.

«Там справді супер. Єдине прохання до відпочиваючих — нехай після Вас і залишається супер... Зверніть увагу на непостійний рівень води: ГЕС скидає-забирає. Під обривами не гуляти — були випадки», — додає свій коментар користувач Денис Нестеренко.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у Миргороді відбулася акція "Чиста річка", покликана привернути увагу містян до наявних у громаді еколоґічних проблем.

Пивиха без відпочивальників схожа на тропічний курорт, — користувачі Facebook_1
Пивиха без відпочивальників схожа на тропічний курорт, — користувачі Facebook_3
Пивиха без відпочивальників схожа на тропічний курорт, — користувачі Facebook_5
Пивиха без відпочивальників схожа на тропічний курорт, — користувачі Facebook_7
Пивиха без відпочивальників схожа на тропічний курорт, — користувачі Facebook_9
вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Неповнолітнього хлопця, на ім'я Олег, вивезли півтора року тому зі знищенного Маріуполя. Тепер підліток «адаптується» у родині загарбників.
24 січня, 20:36
Полтава
Влітку 1905 року у Полтаві створено приватний освітній заклад 1 розряду. Якісною освітою дівчат стала опікуватися Наталя Старицька.
17 січня, 08:20
Опінії
84 роки тому у прикордонній парохії Суомуссалмі сталася велична битва. Дарма, що серед окупантів були уродженці підсовєцької України.
07 січня, 19:53
Війна
Наші захисники виборюють найголовніше для українського народу — звільнення від загарбників та переможне відновлення миру. Їм не до свят.
04 січня, 12:27
Життя
Підприємці та науковці маленької острівної азійської держави об'єдналися заради спільної мети. Вона полягає у дослідженні світового океану.
03 січня, 14:45
Війна
Українські захисники не покладаючи рук відбивають російську агресію на всій протяжності фронту. Тяжко всюди: і у Кринках, і у Куп'янську...
29.12.2023, 19:01