Пивиха без відпочивальників схожа на тропічний курорт, — користувачі Facebook

ПОЛТАВА
02.08.2021, 12:53
Пивиха без відпочивальників схожа на тропічний курорт, — користувачі Facebook
Фото: Facebook

Залишаючи мінімум сміття після себе на горі Пивиха, туристи зберігають недоторканою природу даної перлини Полтавщини.

Про це свідчать світлини, які виклали мешканці Градизької об'єднаної територіальної громади у Facebook, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Селяни, які живуть по сусідству з Пивихою, через соціальну мережу закликали приїжджих відповідально ставитися до місця свого відпочинку і не перетворювати його на стихійне звалище.

«На дивовижу гарне місце. Хоча вже багато років переконуюся, що в нас стільки крутих місць для відпочинку — життя не стане все хоч по разу побачити. Але я реально здивована тим, що там так чисто. Тепер, в яке місце не поткнись — всюди попередні відпочивальники залишають гори сміття. Без рукавичок і мішків для сміття в дику природу не їду. Цікаво, може, це фотоґраф сам порядок навів — чи там так і було?», — написала користувачка Ірина Мельник-Демченко.

«Там справді супер. Єдине прохання до відпочиваючих — нехай після Вас і залишається супер... Зверніть увагу на непостійний рівень води: ГЕС скидає-забирає. Під обривами не гуляти — були випадки», — додає свій коментар користувач Денис Нестеренко.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у Миргороді відбулася акція "Чиста річка", покликана привернути увагу містян до наявних у громаді еколоґічних проблем.

Пивиха без відпочивальників схожа на тропічний курорт, — користувачі Facebook_1
Пивиха без відпочивальників схожа на тропічний курорт, — користувачі Facebook_3
Пивиха без відпочивальників схожа на тропічний курорт, — користувачі Facebook_5
Пивиха без відпочивальників схожа на тропічний курорт, — користувачі Facebook_7
Пивиха без відпочивальників схожа на тропічний курорт, — користувачі Facebook_9
Читайте також:
Війна
8 жителів Донецької та Луганської областей, які нещодавно виїхали до Саранська, поклялися шанувати та дотримуватися законів РФ.
11 серпня, 09:02
Війна
Наші захисники продовжують випалювати російську окупаційно-терористичну нечисть, застосовуючи для цього надсучасне західне озброєння.
10 серпня, 18:27
Війна
Загарбані російськими терористами населенні пункти на узбережжі Азовського моря не приймають відпочивальників, а пляжі – порожні.
11 липня, 20:34
Війна
Беззупинні цілодобові обстріли не припиняють здійснювати російські окупанти на Запорізькому напрямку, руйнуючи тамтешні міста і села.
10 липня, 20:36
Війна
Перейшовши до повномасштабної війни, росія відкрила "скриньку Пандори" та дозволила українським захисникам масово винищувати ворога.
26 червня, 08:45
Історія
З метою відбілити аґресію, кремлівська пропаґанда звинуватила у провокаціях свого сусіда. Але ніхто не повірив у добрі наміри окупанта.
25 червня, 09:07