Пивиха без відпочивальників схожа на тропічний курорт, — користувачі Facebook

ПОЛТАВА
02.08.2021, 12:53
Пивиха без відпочивальників схожа на тропічний курорт, — користувачі Facebook
Фото: Facebook

Залишаючи мінімум сміття після себе на горі Пивиха, туристи зберігають недоторканою природу даної перлини Полтавщини.

Про це свідчать світлини, які виклали мешканці Градизької об'єднаної територіальної громади у Facebook, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Селяни, які живуть по сусідству з Пивихою, через соціальну мережу закликали приїжджих відповідально ставитися до місця свого відпочинку і не перетворювати його на стихійне звалище.

«На дивовижу гарне місце. Хоча вже багато років переконуюся, що в нас стільки крутих місць для відпочинку — життя не стане все хоч по разу побачити. Але я реально здивована тим, що там так чисто. Тепер, в яке місце не поткнись — всюди попередні відпочивальники залишають гори сміття. Без рукавичок і мішків для сміття в дику природу не їду. Цікаво, може, це фотоґраф сам порядок навів — чи там так і було?», — написала користувачка Ірина Мельник-Демченко.

«Там справді супер. Єдине прохання до відпочиваючих — нехай після Вас і залишається супер... Зверніть увагу на непостійний рівень води: ГЕС скидає-забирає. Під обривами не гуляти — були випадки», — додає свій коментар користувач Денис Нестеренко.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у Миргороді відбулася акція "Чиста річка", покликана привернути увагу містян до наявних у громаді еколоґічних проблем.

Пивиха без відпочивальників схожа на тропічний курорт, — користувачі Facebook_1
Пивиха без відпочивальників схожа на тропічний курорт, — користувачі Facebook_3
Пивиха без відпочивальників схожа на тропічний курорт, — користувачі Facebook_5
Пивиха без відпочивальників схожа на тропічний курорт, — користувачі Facebook_7
Пивиха без відпочивальників схожа на тропічний курорт, — користувачі Facebook_9
Читайте також:
Опінії
Запорізький напрямок уже 3 місяці як палає від невпинних боїв. Крові наших захисників там пролито немало, бо земля насичена мінами.
10 вересня, 19:26
Війна
Російський окупаційно-терористичний режим проводить етнічну селекцію у підконтрольних Москві містах українського Приазов'я.
09 вересня, 17:37
Війна
Серед безлічі іноземців, які після 24 лютого 2022 року свідомо стали на захист України до лав нашого війська, є і вихідці з Передньої Азії.
30 серпня, 20:07
Історія
У незайманій лісовій гущавині долини річки Вда поблизу села Стара Жека знайдено комплекс поховань войовничого давньоґерманського племені.
27 серпня, 16:09
Війна
Незламні захисники України цілодобово проходять через справжнісіньке пекло, яке на Заході намагаються свідомо не помічати.
22 серпня, 18:14
Світ
Сумнозвісну "золоту лихоманку" заведено асоціювати виключно із Північною Америкою. Перш за все із Каліфорнією, Аляскою та Юконом...
20 серпня, 20:57