Поліція продовжує висмоктувати природні ресурси Полтавщини

ПОЛТАВА
21.09.2020, 15:15
Поліція продовжує висмоктувати природні ресурси Полтавщини
Фото: Останній Бастіон

Безкарності правоохоронців немає меж, особливо у сфері захисту природних ресурсів.

Що не день, то нове відкриття, вірніше — крадіжка вуглеводної сировини на території Полтавської області.

Цього разу незаконне врізання було виявлено 20 вересня поблизу села Бричківка, повідомив із місця події кореспондент "Останнього Бастіону".

Невідомі зловмисники намагалися вкрасти суміші рідких вуглеводнів на ділянці конденсатопроводу Абазівка — засувка 42.

Вірогідно, зловмисники діють за наперед узгодженим планом і під чітким контролем відповідних органів, оскільки жодного разу не були затримані правоохоронцями.

Адже після того, як Головне управління Національної поліції Полтавщини очолив представник миколаївського угруповання Арсена Авакова Іван Вигівський, все частішими стали випадки врізання у газоконденсатопровід.

Нагадаємо, за 2 дні до того подібний інцидент мав місце у селі Григорівка Машівського району, про що раніше повідомляв "Останній Бастіон".

вибір редакції
Читайте також:
Ділками крали вагонами, вони “заробляли” так мільйони гривень.
18 червня, 14:33
У межах Васильківської об'єднаної територіальної громади виявлено піщаний кар'єр, власники якого не мають жодних дозволів і ліцензій.
11 червня, 08:12
Недобросовісний споживач повинен компенсувати збитки газорозподільної компанії. Власнику комплексу донараховано 537,5 тис. грн
12 березня, 14:05
Володимиру Зеленському слід замислитися про своє політичне майбутнє на тлі американських санкцій проти Ігоря Коломойського.
06 березня, 19:04
До спалаху клептоманії в лавах тостуючої (Зе - ©) партії.
12 лютого, 13:22
Підлеглі Івана Баканова продовжують перевіряти фірми, які наживаються на урядовій інфраструктурній програмі "Велике будівництво".
10 лютого, 11:06