Польща видворила з країни 15 громадян України

ПОЛІТИКА
30.08.2025, 12:27
Польща видворила з країни 15 громадян України

Там заявили, що вони «становили загрозу громадській безпеці».

Польща вирішила вислати з країни 15 громадян України, які, як стверджується, становили загрозу громадській безпеці.

Про це пише RMF 24, а також повідомила польська прикордонна служба.

За словами прикордонників, деякі українці, яких вислали з Польщі, раніше були засуджені за численні злочини та правопорушення, зокрема, за зберігання наркотичних та психотропних речовин, крадіжки, пограбування, підробку документів, керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння та організацію незаконного перетину польського кордону.

Один із висланих українців був у переліку осіб, перебування яких у Польщі вважається небажаним.

Окрім цього, висланим українцям заборонили повторний в'їзд до Польщі на термін від 5 до 10 років.

«Польща — дружня та відкрита країна для іноземців. Однак, немає і ніколи не буде згоди на порушення ними закону, незалежно від країни їхнього походження. Міністерство внутрішніх справ та адміністрації рішуче реагуватимуть на будь-які порушення нашого правового порядку », — сказала Кароліна Галецька, речниця Міністерства внутрішніх справ.

Як пише RMF 24, від початку 2025 року Польщу примусово покинули 1100 іноземців.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Новини
Зерновий міст до Тегерана: хто заробляє на співпраці Іраном?
вчора, 08:05
Опінії
Чи міг Ігор Смілянський законно очолювати «Укрпошту» з подвійним громадянством?
20 червня, 18:27
Опінії
Україна — перша й єдина країна у світі, яка офіційно, на найвищому рівні, благає інші держави НЕ захищати її громадян.
19 червня, 15:37
Війна
«Стрим Техно» накопичила майже пів мільярда гривень штрафів за держконтрактами
19 червня, 12:25
Політика
Парламент Фінляндії ухвалив закон, який скасовує багаторічну заборону на розміщення ядерного озброєння.
17 червня, 18:03
Політика
Держфінмоніторинг Проніна: фінансовий щит держави чи прикриття для схем?
17 червня, 11:44