Польща видворила з країни 15 громадян України

ПОЛІТИКА
30.08.2025, 12:27
Польща видворила з країни 15 громадян України

Там заявили, що вони «становили загрозу громадській безпеці».

Польща вирішила вислати з країни 15 громадян України, які, як стверджується, становили загрозу громадській безпеці.

Про це пише RMF 24, а також повідомила польська прикордонна служба.

За словами прикордонників, деякі українці, яких вислали з Польщі, раніше були засуджені за численні злочини та правопорушення, зокрема, за зберігання наркотичних та психотропних речовин, крадіжки, пограбування, підробку документів, керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння та організацію незаконного перетину польського кордону.

Один із висланих українців був у переліку осіб, перебування яких у Польщі вважається небажаним.

Окрім цього, висланим українцям заборонили повторний в'їзд до Польщі на термін від 5 до 10 років.

«Польща — дружня та відкрита країна для іноземців. Однак, немає і ніколи не буде згоди на порушення ними закону, незалежно від країни їхнього походження. Міністерство внутрішніх справ та адміністрації рішуче реагуватимуть на будь-які порушення нашого правового порядку », — сказала Кароліна Галецька, речниця Міністерства внутрішніх справ.

Як пише RMF 24, від початку 2025 року Польщу примусово покинули 1100 іноземців.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Війна
7 червня 2026 року Кабмін офіційно затвердив нові кадрові призначення в Міністерстві оборони.
вчора, 17:43
Війна
Чим небезпечне листування з путіним.
05 червня, 16:41
Політика
Геополітична кастрація України: історія добровільного роззброєння.
05 червня, 14:00
Опінії
Внутрішня окупація: як влада відчужила державу від народу.
05 червня, 12:16
Опінії
НМТ з математики — це тест на виживання держави.
05 червня, 09:00
Політика
Як через «сліпу» податкову з України вивели 198 мільярдів на експорті зерна.
03 червня, 20:05