Польські волонтери в окопах рятують життя українських захисників

ВІЙНА
18.09.2023, 16:42
Польські волонтери в окопах рятують життя українських захисників
Фото: Pomagam

Бувають часи, коли історичні суперечки двох сусідніх народів тьмяніють на тлі великої війни, що загрожує знищенням цілому континенту.

Красномовним свідченням є заява керівника польських медиків із волонтерської організації "W międzyczasie" Дам'яна Дуди.

З його слів, днями відбулася чергова ротація команди фронтових лікарів із Польщі, які понад рік надають першу допомогу пораненим захисникам України на передовій.

«Щоби врятувати життя людей, ми виходимо із зони комфорту, ризикуючи всім. Це наш добровільний вибір допомагати українцям. Нещодавно ми знову вийшли на нульові позиції разом із фронтовиками, яким надаємо необхідну допомогу», — прокоментував ситуацію Дам'ян Дуда.

Фактично, справджується прогнозований В'ячеславом Липинським, Симоном Петлюрою і Юрієм Липою сценарій, коли поляки протягнуть руку помочі українцям, аби разом здолати одвічного ворога з Московії.

Водночас медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що серед безлічі іноземців, які після 24.II.2022 року свідомо стали на захист України до лав нашого війська, є і вихідці з Передньої Азії.

Польські волонтери в окопах рятують життя українських захисників_1
Читайте також:
Полтава
Чим активніше тиловики допомагатимуть фронтовикам, тим безжальніше нищитимуть ворога. Кожна гривня вартує життя наших воїнів.
26 червня, 08:27
Полтава
Захисники України отримають необхідне обладнання для ефективного нищення ворога. Полтавський край забезпечить озброєнням.
24 червня, 06:07
Полтава
Поки полтавські «зелені ямщики» задорого купують амуніцію коштом платників податків, в області діє інша схема. Люди вкладаються у перемогу.
18 червня, 06:01
Полтава
Невеликі за кількістю населення громади Полтавщини показують приклад владі обласного центру. «Зелені ямщики» воліють не помічати війну.
12 червня, 21:41
Полтава
Захисники 58-ї Окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського воюють в одній із гарячих точок. Їм допомагають тиловики.
30 травня, 21:46
Полтава
Для наших фронтовиків украй важливо відчувати постійну підтримку тилу. Якщо здамося ми — воїни втратять мотивацію та будуть зневірені.
19 травня, 08:48