Польські волонтери в окопах рятують життя українських захисників

ВІЙНА
18.09.2023, 16:42
Польські волонтери в окопах рятують життя українських захисників
Фото: Pomagam

Бувають часи, коли історичні суперечки двох сусідніх народів тьмяніють на тлі великої війни, що загрожує знищенням цілому континенту.

Красномовним свідченням є заява керівника польських медиків із волонтерської організації "W międzyczasie" Дам'яна Дуди.

З його слів, днями відбулася чергова ротація команди фронтових лікарів із Польщі, які понад рік надають першу допомогу пораненим захисникам України на передовій.

«Щоби врятувати життя людей, ми виходимо із зони комфорту, ризикуючи всім. Це наш добровільний вибір допомагати українцям. Нещодавно ми знову вийшли на нульові позиції разом із фронтовиками, яким надаємо необхідну допомогу», — прокоментував ситуацію Дам'ян Дуда.

Фактично, справджується прогнозований В'ячеславом Липинським, Симоном Петлюрою і Юрієм Липою сценарій, коли поляки протягнуть руку помочі українцям, аби разом здолати одвічного ворога з Московії.

Водночас медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що серед безлічі іноземців, які після 24.II.2022 року свідомо стали на захист України до лав нашого війська, є і вихідці з Передньої Азії.

Польські волонтери в окопах рятують життя українських захисників_1
вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Будинок із дворівневими квартирами споруджено за сучасним дизайном у Нехворощі. Він стане оселею для втікачів від російських загарбників.
11 лютого, 14:53
Полтава
Поки чиновники у Києві розкрадають гроші платників податків, у регіонах діє цілком протилежна ситуація. Люди активно допомагають захисникам.
12 січня, 12:31
Світ
Відібрані у нетверезих латвійських водіїв транспортні засоби послужать ЗСУ. Відповідну ініціативу Міністерства фінансів підтримав уряд.
01.11.2023, 14:15
Політика
Гроші на відбудову, санкції проти агресора, заборона російських рупорів пропаганди, – все це і не тільки демонструє українолюбство Європи.
12.07.2023, 20:18
Новини
67-а ОМБр виконує завдання на Бахмутському напрямку. Від наявності БПЛА напряму залежить успішність виконання бойових завдань
16.03.2023, 14:05
Полтава
У будинку полтавського борця сталася пожежа: він потребує допомоги
10.03.2023, 09:43