Полтавщина і решта областей розпочали вихід із піку захворюваності

ПОЛТАВА
19.02.2022, 08:01
Полтавщина і решта областей розпочали вихід із піку захворюваності

Наперекір високому рівню антикоронавірусної вакцинації населення ризик погіршення епідеміологічної ситуації залишається.

Про це під час публічної online-дискусії заявив керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки Юрій Ганиченко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Він стверджує, що за останній тиждень в Україні вперше у рамках поточної хвилі кількість виявлених випадків зараження COVID-19 почала набувати ознак зниження.

«Маємо визнати: вперше за місяць наша країна з-поміж решти європейських показує від'ємний тренд захворюваності. Поки що зниження коефіцієнта виявлених випадків за останній тиждень у нас є невеликим – 3%, а захворюваність зафіксувалася на найвищих позначках. Так, ми дійсно бачимо початок виходу України з піку, як і прогнозувалося. Області Центральної України, що мають найбільшу частку вакцинованого населення, демонструють найнижчі рівні госпіталізацій, що може свідчити про ефективність вакцинації у боротьбі з важким перебігом захворювання», – зазначив Юрій Ганиченко.

За середнім сценарієм Київської школи економіки, зараз в Україні починається вихід із пікових значень, але тижневе сповільнення може бути тимчасовим або статистичним коливанням, при цьому наголошується, що антилідерами з госпіталізації наразі лишаються Хмельницька, Житомирська та Миколаївська області.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що путінська РФ на тлі постійного воєнного шантажу випередила Україну за кількістю нових випадків коронавірусних заражень.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
За три роки інтенсивних пошуків, не було знайдено природного предка SARS-CoV-2.
29 січня, 11:42
Життя
Раніше їх вдавалося фіксувати стандартними методами тестування. Але мутований штам SARS-CoV-2 здатен на певний час щезати і проявлятися.
15.12.2023, 06:01
Світ
Джо Байден скасував надзвичайний стан у США, введений через COVID-19
11.04.2023, 08:25
Світ
Раніше у березні директор ФБР Крістофер Рей повторив версію виникнення Covid-19 внаслідок лабораторного інциденту в Ухані
11.03.2023, 08:55
Світ
У США дійшли висновку, що пандемія COVID-19, найімовірніше, виникла через витік вірусу з лабораторії.
27.02.2023, 15:03
Світ
Президент Тайваню Цай Ін Вень заявила, що демократичний острів готовий допомогти Китаю впоратися зі сплеском COVID-19.
02.01.2023, 12:08