Полтавщина втратила свого вірного сина. Олег Могила — на щиті

ПОЛТАВА
28 березня, 14:47
Полтавщина втратила свого вірного сина. Олег Могила — на щиті

Мешканець Великобудищанської громади до останнього подиху боронив рідну землю від загарбників. Тепер чоловік у Небесному Воїнстві України.

Трагічну звістку оприлюднив начальник Миргородської районної військово-цивільної адміністрації Віталій Дяківнич. 48-річний Олег Могила разом із побратимами у складі Збройних Сил тримав оборону на Харківському напрямку Східного фронту.

За словами чиновника, український захисник, якого вважали безвісти пропалим, насправді поліг смертю хоробрих ще 7 січня поточного року. Про дату та час прощання керівництво Великобудищанської громади пообіцяло оголосити додатково.

«Страшна війна без жалю забрала ще одне життя мешканця нашого району, який боронив українську державу від російського окупанта. Невимовний біль... безмежна скорбота... Щиро співчуваю родині воїна. Молимось, щоби Всевишній дав вам силу пережити цю важку втрату. Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій душі Олега Вікторовича», — прокоментував трагедію Віталій Дяківнич.

Від редакції: інформаційна агенція «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття родині та близьким полеглому захиснику України. Вічна шана, подяка і світла пам'ять земляку-Герою!

Читайте також:
Некролог
Полтавщину знов огорнув сум за втратою на фронті. Наш 39-річний земляк поліг смертю хоробрих у бою проти московитів.
21 травня, 06:00
Війна
Полеглий воїн за життя став повним кавалером ордену «За мужність».
18 травня, 15:00
Некролог
Незламний захисник України до останнього подиху боронив рідну землю від ворога на передовій. Тепер він поповнив лави Небесного Воїнства.
14 травня, 19:26
Некролог
Полтавський край знову у жалобі через втрату на фронті. До лав Небесного воїнства України приєднався наш земляк.
12 травня, 17:21
Некролог
Відчайдушний борець за волю України став у стрій Небесного воїнства Героїв. Наш 36-річний земляк поліг смертю хоробрих у південних степах.
08 травня, 08:09
Полтава
Вірний син Полтавщини поліг смертю хоробрих у бою проти ворога на Східному фронті. Тепер він навічно присутній у лавах Небесного Воїнства.
05 травня, 14:07