Полтавщина втратила свого вірного сина — підполковника Шупика

ПОЛТАВА
02 лютого, 07:23
Полтавщина втратила свого вірного сина — підполковника Шупика

Майже вся Лохвицька громада провела в останню путь незламного захисника України. Відправу відслужили у храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Про це повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на пресслужбу Лохвицької міської ради. Уродженця Полтавщини, щирого українського патріота підполковника Олександра Іванович Шупика поховали на кладовищі у селі Васильки Миргородського району.

До розгортання російської повномасштабної воєнної агресії чоловік, який мав досвід бойових дій проти окупантів у зоні АТО/ООС (2014-2018) у лавах 17 Окремої танкової бригади, працював і мешкав у Кривому Розі. Але після 24 лютого 2022 року знову рушив добровольцем на передову, боронити Батьківщину.

Досвідчений вояк, учасник кількох військових операцій проти російських окупантів, підполковник Шупик служив заступником начальника штабу батальйону у 151 мотострілецькій бригаді, його шанувало керівництво та підлеглі. На жаль, вранці 29 січня фронтовик відійшов у засвіти, не доживши до свого 60-річчя рівно тиждень.

«До свого останнього земного подиху Олександр Іванович залишався вірним військовій присязі, незламним воїном, оборонцем, який стояв на варті свободу Батьківщини, захищав незалежність своєї країни та волю рідного народу. Навіки пам'ять про захисника України підполковника Шупика буде жити у людських серцях. Безмежна вдячність і низький уклін військовослужбовцям Збройних Сил, які щодня наближають нашу перемогу», — йдеться у некролозі від Лохвицької міськради.

Від редакції: інформаційна агенція «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття родині та близьким полеглого захисника. Вічна шана і світла пам'ять Герою!

Полтавщина втратила свого вірного сина — підполковника Шупика_1
Полтавщина втратила свого вірного сина — підполковника Шупика_3
Полтавщина втратила свого вірного сина — підполковника Шупика_5
Полтавщина втратила свого вірного сина — підполковника Шупика_7
Полтавщина втратила свого вірного сина — підполковника Шупика_9
Читайте також:
Некролог
Ця війна забирає кращих із нас. На жаль, цвіт української нації гине, зупиняючи безжальну, людожерську московитську орду.
16 квітня, 19:06
Некролог
Мешканець села Харківці Пирятинської громади — на щиті. Наш незламний земляк Євген Пулинець поповнив лави Небесного Воїнства України.
14 квітня, 11:36
Війна
Сьогодні в останню дорогу провели українських захисників — Сергія Коновала і Тараса Петришина.
09 квітня, 17:01
Війна
Валентин Дондіков пав смертю хоробрих, борючись із російськими окупантами на Херсонському напрямку
08 квітня, 17:35
Некролог
Лави незламних українських захисників продовжують танути. Щодня до Небесного Воїнства під покров Оранти відходять найкращі...
07 квітня, 16:20
Некролог
Уродженець Полтавщини поліг смертю хоробрих 12 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Честь воїну!
05 квітня, 14:56