Полтавська ОДА, в рамках “аудиту”, виявила великий нелегальний піщаний кар’єр у Полтавському районі

ПОЛТАВА
18.10.2021, 10:35
Полтавська ОДА, в рамках “аудиту”, виявила великий нелегальний піщаний кар’єр у Полтавському районі

Олег Синєгубов виявив факти незаконного розкрадання надр, про які Останній Бастіон повідомляв ще у 2019 році.

Інформація про виявлення великого нелегального кар'єру в Полтавському районі з'явилася в соціальних мережах з посиланням на шпальти ОКІА “Новини Полтавщини”.

Як повідомлялося на сайті Полтавської ОДА : “Під час аудиту діяльності структурних підрозділів, ініційованого головою Полтавської ОДА Олегом Синєгубовим, виявлено великий нелегальний піщаний кар’єр на території Полтавського району. ”   

Чиновники зазначають, що : “За попередньою інформацією, нелегальний видобуток піщаної суміші здійснювався під прикриттям реалізації проекту “Відновлення гідрологічного режиму та поліпшення санітарного стану р. Коломак на ділянці за межами сіл Затурине, Андрушки та Макухівка на землях Ковалівської сільської ради Полтавського району”.

За період близько 2-х років було незаконно видобуто більш ніж 1 млн тонн піску, чим, за попередніми розрахунками, спричинено збитки в розмірі понад 100 млн грн. На місці нелегального видобутку утворився піщаний «терикон» довжиною майже 1 км, шириною – біля 100 метрів і висотою до 10 метрів“.

Полтавська ОДА, в рамках “аудиту”, виявила великий нелегальний піщаний кар’єр у Полтавському районі_1

Очільник Полтавської ОДА Синєгубов пафосно відзвітував про те, що за його розпорядженням було проведено аудит та виявлено кричущі факти розкрадання надр на території Полтавського району. Олег Васильвич відзвітував, що звернення щодо перевірки вказаних фактів було направлено до УСБУ в Полтавській області.

Читаючи пафосні заяви харківського юриста, ми відчули на собі ефект дежавю !

І це не дивно, адже ще у 2019 році журналістами  “Останнього Бастіону” було виявлено, що поблизу села Макухівка, на території Ковалівської сільської ради Полтавського району, здійснюється незаконний намив піску.

Журналісти “Останнього Бастіону”, що прибули на місце видобутку корисних копалин, зафіксували на березі Коломаку велику кількість спецтехніки, робочий персонал та наслідки уже здійсненого «господарювання».

Нам вдалося встановити, що незаконний видобуток корисних копалин був налагоджений шляхом укладення договору між Ковалівською сільською радою в особі голови Олександра Бублика та Товариством з обмеженою відповідальністю «Статут ЛО».

Але попри пафосні заяви Олега Синєгубова про виявлення кричущих фактів розкрадання надр на сотні мільйонів гривень, розкрадання на території Макухівки продовжуються й надалі.

Мусимо зауважити Обласному комунальному інформаційному агенству “Новини Полтавщини”, засновником якого є Полтавська обласна рада, яке виклало відеоматеріали, відзняті журналістами “Останнього Бастіону” без посилання на першоджерело та промаркувавши їх, як власні відеоматеріали, що вказана діяльність підпадає під дію Закону України «Про авторське право і суміжні права», за що передбачена Законом відповідальність.

Скріншот з відео
Скриншот з відео "Останнього Бастіону", розміщеного 20 грудня 2019 року
Скріншот з відео ОКІА
Скриншот з відео ОКІА "Новини Полтавщини", розміщеного 09 січня 2020 року

Звертаємо увагу обласного інформаційного агентства на неприпустимість подальших крадіжок відеоматеріалів, які є інтелектуальною власністю Останнього Бастіону.

Не чекаючи судового позову, вимагаємо негайного видалення нашого відео контенту з ресурсу «Новини Полтавщини», яке належить Полтавській обласній раді.

Полтавська ОДА, в рамках “аудиту”, виявила великий нелегальний піщаний кар’єр у Полтавському районі_7
Полтавська ОДА, в рамках “аудиту”, виявила великий нелегальний піщаний кар’єр у Полтавському районі_9

Олегу Синєгубову і тим гастролюючим контролерам, яким він віддав для вжиття заходів результати «аудиту» можемо пояснити наступне:

  1. Риба гниє  з голови.
  2. Яка голова, така і риба.
  3. Ніякими словами не можна замінити дію.
  4. Не можна говорити про мораль під час війни людям, які кожен день грабують країну. В той, чи інший спосіб.
  5. Десятки й сотні підтверджень.

Цікавий збіг - Голбан з бордів, розміщених прямо перед вікнами СБУ, запрошує «контролерів» від Головка - Синєгубова до свого магазину илітних напоїв і наїдків. Чому він не розміщує цих бордів біля знищених Головком і «контролерами» заводів, щось знає?

Впродовж останніх років “Останній Бастіон” постійно виявляє місця нелегального видобутку корисних копалин в Полтавській області. Це стосується і Макухівки, де продовжуються крадіжки майна громади в особливо великих розмірах, в селі Верхоли Полтавського району,  де незаконним видобутком займаються друзі президента з турецької фірми “ONUR”. Розкрадання суглинків відбувається поблизу села Черняківка Чутівського району. Масштабне розкрадання надр відбувалося поблизу села Старицьківка Полтавського (Машівського) району.

Розкрадання надр поблизу села Старицьківка Полтавського (Машівського) району.
Розкрадання надр поблизу села Старицьківка Полтавського (Машівського) району.
Розкрадання суглинків поблизу села Черняківка Чутівського району
Розкрадання суглинків поблизу села Черняківка Чутівського району
Незаконний видобуток в селі Верхоли Полтавського району
Незаконний видобуток в селі Верхоли Полтавського району

І це не поодинокі випадки, масштаби розкрадань просто колосальні, але ні Олег Синєгубов, ні Національна Поліція, ні СБУ цього не помічають... чи скоріше закривають очі на кричущі факти розкрадань, адже не помітити цього просто неможливо.

І це буде продовжуватися далі, доки при владі будуть вороги української держави.

Автор : Натан Куйман
Читайте також:
Кримінал
Також його підозрюють у незаконному використанні автомобіля, придбаного волонтерами для потреб ЗСУ.
вчора, 16:45
Опінії
У Шабуніна така сама ситуація з ухиленням від військової служби, як і членкині Вищої ради правосуддя Олени Ковбій.
17 червня, 11:25
Опінії
Начальник Генштабу ЗСУ Баргилевич просив покарати командира в/ч за незаконні відрядження Шабуніна в НАЗК.
15 червня, 14:10
Кримінал
Він бив та принижував курсантів. Тепер йому загрожує 12 років ув'язнення.
11 червня, 15:42
Кримінал
Сергія Медведчука та Богдана Козака, які перебувають за кордоном, звинуватили у несплаті податків на 75 млн гривень у 2017-2023 роках.
10 червня, 10:37
Опінії
Віталій Шабунін насправді присягу не складав і користується завідомо підробленим документом.
03 червня, 09:55