Полтавська ЄС повністю «лягла» під проросійського мера Мамая та його окупаційний блок — журналіст

ПОЛТАВА
26.04.2021, 17:08
Так виглядає полтавська зрада
Так виглядає полтавська зрада
Фото: Фейсбук

Ось і все. «Армія, мова, Кива...».

У Полтаві триває ритуальне злягання «Європейської солідарності» з ОПЗЖ.

Про це у себе на сторінці у ФБ написав відомий український журналіст Сергій Іванов.

Він нагадав, що минулої суботи, 24 квітня, мер Полтави, проросійський політик  Олександр Мамай, наказав  зняти з Пам'ятника Слави в Полтаві жовто-блакитний та червоно-чорний прапори, які були встановлені у 2014-му як символ боротьби з Росією і передбачалося, що вони там перебуватимуть до кінця війни.

«Отже, минулої суботи Мамай знімає прапори і каже, що робитиме це й надалі, якщо їх повернуть на місце. Це викликає серйозний резонанс серед місцевих патріотичних сил. Що робить ЄС та особисто Андрій Карпов? Напевно протестує,  вимагає від Мамая повернути національну символіку, залишає посаду та коаліцію на знак протесту? Ні. Карпов та його піп-підлабузник Дедюхін починають з‘їжджати з теми та маніпулювати, навіть не засуджуючи дій Мамая та ОПЗЖ», — підкреслив Іванов.

Таким чином, як переконаний журналіст, полтавська ЄС активно долучилася до антиукраїнської діяльності ОПЗЖ і це може знищити залишки рейтингу цієї політичної сили в глобальному масштабі, адже нівелює всю антиросійську риторику партії та Порошенка.

Сергій Іванов також зауважив, що очолювана блогером Андрієм «Полтавою» Карповим міська ЄС створила коаліцію з ОПЗЖ та «За майбутнє». «За такий елегантний прогин під сепарів та коломойських Карпов отримав посаду секретаря міськради, тобто вигідно використав весь свій показушний  патріотизм. А вже за кілька днів мережу облетіли його зворушливі фото з новоявленим кандидатом наук Кивою».
 
Ось і все. «Армія, мова, Кива», бл@ть»...

Читайте також:
Спорт
Світова спортивна спільнота з нетерпінням чекає на повторення їх двобою
17.11.2021, 14:48
Кримінал
Дії члена бандугруповання «Беркут» призвели до смерті 3-ох учасників Революції та нанесенні тілесних ушкоджень ще понад сотні людей.
04.12.2020, 17:06
Опінії
Що нас розколює? Чи таки розставляє на свої місця?
20.06.2020, 10:18
Політика
Комуністи тепер можуть претендувати на значні грошові компенсації.
21.05.2020, 17:03
Полтава
У зв'язку з ракетною загрозою з боку росії селянам Полтавщини радять підготувати підвали та погреби для збереження продовольства.
05 серпня, 20:07