Полтавські правоохоронці продовжують дивувати своїм прохффессіоналізмом

Виміри
16.11.2022, 19:01

Правоохоронці закрили кримінальне провадження щодо "преміум" фітнес-клубу "Вітамін"

Раніше "Останній Бастіон" розповідав про те, що поліція Полтавщини не хоче помічати численні порушення законодавства у "преміум" фітнес-клубі "Вітамін".

Нагадаємо, що "преміум фітнес-клуб Вітамін" схематизує ухилення від сплати податків під час дії воєнного стану, та  шахрайськими методами заволодіває грошовими коштами клієнтів.

На прикладі окремо взятої конгломерації Капустяна, Гнітька, Торбіна, НАБУ у особі Кравченка, СБУ в особі "члена" " преміум" фітнес-клубу Вітамін Євгена Борзілова, МВС, ДПА, ГУ НП в особі Бехів, Вагінських, Рогачевих, ми бачимо стійке злочинне угрупування, діяльність якого спрямована на підрив економічної безпеки держави, поселення недовіри до органів державної влади.

Своєю чергою, полтавські правохоронці, в особі "слідчого" Дубовика та його керівника Рекуна, надихнувшись чи надихавшись "вітамінів" від фейкового "преміум" клубу Ватамін, попередньо розголосивши таємницю досудового розслідування, закрили кримінальне провадження з формулюванням, викликаючим захват від їх прохффессіоналізму.

Полтавські правоохоронці продовжують дивувати своїм прохффессіоналізмом_1
Полтавські правоохоронці продовжують дивувати своїм прохффессіоналізмом_3

Читаючи винесену постанову, розумієш суть старої приказки: - розуму в мене немає, та й красти я боюсь, поїду до Полтави, в поліцію наймусь.

Варто нагадати, що Сергій Сергійович Рекун очолив слідче управління ГУНП Полтавської області 12 січня 2022 року.

У 2020 році Сергія Рекуна було звільнено з посади керівника слідства на Київщині та поспішно переведено до Хмельницької області. Це сталося після резонансної стрілянини у місті Українка.

За інформацією DЕТЕКТИВ INFO : слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань оголосили про підозру підполковнику Сергію Рекуну, якого після скандального інциденту зі стріляниною в місті Українка Київської області 2 вересня 2020 року було звільнено з посади заступника начальника обласного главку поліції - начальника слідчого управління.

За словами інсайдера видання, претензії ДБР "наздогнали" Рекуна в Хмельницькій області, куди Сергія Сергійовича похапцем перевели на посаду заступника начальника поліції регіону - очільника слідчого управління.

За мотивами "київських звитяг" Рекуну інкримінувалася перевищення влади або службових повноважень (ч.3 ст.365 КК України), що спричинило особливо тяжкі наслідки в розмірі понад 1,5 млн. грн.

Інсайдер вказує - йдеться про історію зразка 2017-2018 років, коли екс-заступник поліції Київської області разом з підлеглими затято "кошмарив" власників підприємства "Автокомплекс "Анастасія", в яких "віджали" та не повернули майно АЗС, що була розташована по вулиці Героїв Чорнобиля в Білій Церкві.

З матеріалів судового реєстру випливає, що вилучення відповідного автомобільного газозаправного комплексу ТОВ "Автокомплекс "Анастасія" відбулося під час здійснення слідчих дій поліцейськими Київщини в рамках фактової кримінальної справи, зареєстрованої за ознаками привласнення/розтрати майна (ч.3 ст.191 КК України) та порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою (ч.1 ст.272 КК України). У листопаді 2017 року силовики нагрянули зі "шмоном" на АЗС, де вилучили майже 3 тони дизельного палива, скраплений газ, талони та навіть сам автомобільний газозаправний комплекс, який складається з резервуару та паливно-роздавальної колонки.

У подальшому суд надав санкцію на арешт вилученого майна, яке було передано на відповідальне зберігання зареєстрованій в Миколаївській області компанії "Вікос Юг",. але 23 березня 2018 року арешт майна автозаправників скасував Шевченківський райсуд Києва. Однак, під час виконання відповідної ухвали представник "Автокомплексу "Анастасія" виявив нестачу та шматування об'єктів АГЗП, а також відсутність цілої низки іншого вилученого "копами" майна.

Допитана в якості потерпілої директор "Анастасії" Юлія Андрусенко розповіла, що під час спроби забрати майно АЗС нею "було виявлено розкомплектованість вилученого майна, і відсутність певного майна взагалі", про що одразу повідомлено працівників поліції. За її зверненням в червні 2019 року було порушено кримінальну справу щодо незаконних дій з арештованим майном (ч.1 ст.388 КК України), розслідування якої було доручено слідчим Білоцерківського ВП ГУ НП в Київській області. Влітку поточного року за погодженням з прокурорами вони узгодили через суд подовження строків слідства в провадженні до 18 грудня 2020 року.

Але схоже, що справу вдалося зам'яти і Сергій Рекун перебрався до Полтави вершити "нові подвиги". Його переміщенню посприяв Євген Рогачов, який раніше працював у поліції Київщини.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Війна
Навіщо посилювати кримінальну відповідальність для військових?
26 січня, 18:05
Опінії
"Слуга народу" Микола Тищенко поїхав у Таїланд до "української громади"
26 січня, 17:35
Політика
Сьогодні "смотрящі" проводили співбесіди з кандидатами на посаду Прокурора Полтавської області
25 січня, 19:03