Поневолені Москвою народи збираються на перший з'їзд

ПОЛІТИКА
02 лютого, 13:40
Поневолені Москвою народи збираються на перший з'їзд

Цієї весни, 4-6 квітня, в одному з естонських міст відбудеться Конґрес Вільних Націй. Він покликаний сприяти розвалу недоімперії РФ.

Відповідний анонс події оприлюднив організаційний комітет Ліги Вільних Націй, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Зазначається, що мета майбутнього заходу — консолідація антиімперських сил, підготовка кадрів державного будівництва, пошук союзників на міжнародній арені та реалізація суб'єктами ресурсної федерації московії права на самовизначення.

Представники організацій, рухів, окремих осіб, які розділяють наведені цілі, можуть стати добровільними учасниками у роботі Конґресу. Ініціативна група просить охочих надсилати заявки не пізніше 15 лютого на адресу: fnlcongress2024@proton.me.

«Наша Ліга — це антиімперський фронт національних рухів, суспільно-політичних і громадських організацій, які виступають за набуття народами та територіями РФ реального суверенітету. Ми розуміємо, що звільнення через «референдуми» неможливе. Народи РФ мають отримати можливість реалізувати своє право на самовизначення.

Подальше створення об'єднань можливе лише на добровільній основі, без диктату, будь-яких центрів. Із крахом чинного політичного режиму на росії регіонам не потрібно жодних апеляцій щодо наділення їх суверенітетом, бо вони за визначенням набувають повного суверенітету та незалежності від Москви, самостійно обираючи своє майбутнє», — йдеться у заяві Ліги Вільних Націй.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла своїм читачам про те, що фіно-угри росії гуртуються для опору недоімперії. Так, Мокшанський національний комітет запропонував Ерзянському національному рухові об'єднатися у боротьбі за незалежність.

Читайте також:
Політика
Нині мало хто зберігає холодну голову і тверезе мислення у вирі подій. Однак слід розуміти, що без цього важко лишатися людиною.
14 квітня, 09:18
Політика
Кожен кремлівський керманич підлаштовував під себе не тільки теперішнє, але й минуле. І путін тут не першовідкривач, а закривач.
12 квітня, 07:12
Книги
Західні ж поціновувачі російської літератури, відвідавши Київ, могли б дізнатися про такого Булгакова, про якого не розкажуть у Москві...
08 квітня, 20:28
Полтава
Депутати з чиновниками погодили план щодо усунення назв, які мають російське або совєцьке походження. Виявляється, не все ще декомунізовано.
26 березня, 20:23
Світ
Перш за все парламенту балтійської республіки пропонується дерусифікувати сайти урядових відомств. Вони мають попит і серед українців.
20 лютого, 08:25
Опінії
Естонія, Латвія та Литва спромоглися викристалізувати свої нації ще 100 років тому. Ми ж і по нині борсаємося у націєтворенні на тлі війни.
28 січня, 10:23