Попри декомунізацію у Полтавській області прославляють більшовицьких окупантів

ПОЛТАВА
23.09.2021, 08:52
Попри декомунізацію у Полтавській області прославляють більшовицьких окупантів

У Гадячі вшанували пам'ять так званих червоних партизанів, забувши згадати про їхні злочини проти мирного населення Полтавщини.

Відповідний ролик із місця події виклала пресслужба орґану місцевого самоврядування на платформі YouTube, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що масовий захід, присвячений "Дню партизанської слави", – це нібито "данина всенародної поваги" до тих, хто боровся з гітлерівськими окупантами у глибокому тилу ворога впродовж 1941-1944 років.

«На Гадяччині також діяли загони партизанів і підпільні групи, про які пам’ятають і шанують їх подвиги земляки. Це свято – державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали, присвячене героям партизанського руху в Україні», – прокоментували у пресслужбі Гадяцької міської ради.

Водночас про кривавий шлях цих партизанських загонів, організованих совєцьким окупаційним режимом, не було сказано жодного слова.

Хоча краєзнавці довели, рух червоного підпілля на Лівобережжі був керований Кремлем і спрямованим на вчинення провокацій задля посилення гітлерівського терору.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що 78 років тому партизани більшовика Алєксєя Фьодорова спричинилися до розправи над 7 тисячами жителів на Чернігівщині.

Читайте також:
Опінії
18 травня 1944-го — 78 років тому — почалася депортація кримських татар, а потім інших народів Криму.
18 травня, 13:45
Опінії
Щороку 9-10 березня в Україні відзначають Шевченківські дні. Натомість у Фінляндії подібною об'єднавчою для всієї нації датою є 12 травня.
12 травня, 17:01
Історія
А тим часом Мелітополь перетворився на черговий абсцес провадженої орками "війни алтарів".
11 травня, 17:00
Світ
Влада бельґійської столиці вирішила позбутися всіх топонімів у місті, пов'язаних із росією та її культурною присутністю у "серці Європи".
06 травня, 21:23
Світ
Сімдесят п’ять років по тому московіти й досі одержимі знищенням усього українського
28 квітня, 16:55
Світ
26 квітня на засіданні Федерального Сенату Бразилії схвалили доленосний для України законопроєкт народного обранця Алвáру Дíаша.
28 квітня, 09:27