Попри декомунізацію у Полтавській області прославляють більшовицьких окупантів

ПОЛТАВА
23.09.2021, 08:52
Попри декомунізацію у Полтавській області прославляють більшовицьких окупантів

У Гадячі вшанували пам'ять так званих червоних партизанів, забувши згадати про їхні злочини проти мирного населення Полтавщини.

Відповідний ролик із місця події виклала пресслужба орґану місцевого самоврядування на платформі YouTube, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що масовий захід, присвячений "Дню партизанської слави", – це нібито "данина всенародної поваги" до тих, хто боровся з гітлерівськими окупантами у глибокому тилу ворога впродовж 1941-1944 років.

«На Гадяччині також діяли загони партизанів і підпільні групи, про які пам’ятають і шанують їх подвиги земляки. Це свято – державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали, присвячене героям партизанського руху в Україні», – прокоментували у пресслужбі Гадяцької міської ради.

Водночас про кривавий шлях цих партизанських загонів, організованих совєцьким окупаційним режимом, не було сказано жодного слова.

Хоча краєзнавці довели, рух червоного підпілля на Лівобережжі був керований Кремлем і спрямованим на вчинення провокацій задля посилення гітлерівського терору.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що 78 років тому партизани більшовика Алєксєя Фьодорова спричинилися до розправи над 7 тисячами жителів на Чернігівщині.

Читайте також:
Політика
Чин загиблого за незалежність України Тараса «Хаммера» Бобанича вшанований Організацією Української Молоді «ГРІМ»
06 лютого, 18:26
Опінії
Як би це не звучало, але всі імперії (поки) завжди виграють в однієї людини чи навіть у бездержавної нації коштом ресурсів. У цьому сила.
24 січня, 20:36
Полтава
На центральній площі міської громади відкрили Галерею Героїв. У перспективі планується створити меморіальний комплекс з мармуровими стелами.
24 січня, 12:32
Мистецтво
23 січня 1921 року більшовики убили композитора Миколу Леонтовича
23 січня, 09:16
Історія
Унікальне поєднання часів і просторів: біля села Сичавка, на головному військовому кладовищі Південнівської громади.
20 січня, 09:23
Мистецтво
«Митці такого масштабу, як Китастий, приходять одиницями на століття».
17 січня, 09:41