Попри війну, стихійних звалищ на Полтавщині не поменшало

ПОЛТАВА
14.08.2022, 09:07
Попри війну, стихійних звалищ на Полтавщині не поменшало

Там, де ще вчора безвідповідальні та несвідомі жителі залишали купи побутового та будівельного сміття, нині чиста місцевість.

Відповідний фотозвіт із Нехворощі оприлюднили на Facebook-сторінці об'єднаної громади, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що для прибирання рукотворного звалища селищна рада залучила великогабаритну гусеничну техніку та вантажівку для вивезення відходів.

«Потужний бульдозер, наданий керівництвом Полтавської газонафтової компанії, зранку працював у Нехворощі на сміттєзвалищі, яке на горі, праворуч дороги на Машівку. Зокрема, згорнув непотріб в одну купу, очистивши таким чином значну територію. Подібні роботи бульдозер провів на сміттєзвалищі, яке утворилося на місці глиняного кар'єру за колишнім Нехворощанським заводом будматеріалів. Ще торік цю територію обвальцювали по периметру, всередину зробили тільки один в'їзд», – пояснили у селищній раді.

Водночас керівництво Нехворощанської громади також звернулося до усіх односельців і подорожніх із проханням, вивозити сміття у спеціально підготовлені місця і не закидайте непотребом узбіччя.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", мешканці прифронтового Запоріжжя б'ють на сполох – у місті справжня екологічна катастрофа.

Попри війну, стихійних звалищ на Полтавщині не поменшало_1
вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Роки минають, сніги тануть, а з ними сходить і дорожче покриття, лишаючи оголений місячний пейзаж. Куди ж пішли гроші платників податків?
19 лютого, 06:14
Полтава
Котляревський, Мясоєдов і Петлюра жахнулися б, побачивши, на щó перетворили їхнє рідне місто нащадки. Полтава руйнується і без війни.
31 січня, 07:15
Полтава
Наперекір російській воєнній агресії українське самоврядування розвивається і планує вільне майбутнє. Доказ тому — село Сергіївка.
26 січня, 20:34
Полтава
Рукожопі приблуди, які засідають у владних кабінетах Полтави, покалічили дерева.
21.11.2023, 15:03
Політика
Поки чиновники з депутатами ділять податки та розкрадають бюджет, пересічні українці діють. Адже патріотизм — це не слова, а справи.
28.09.2023, 20:36
Політика
На превеликий жаль, порятунок потопельника є справою рук власне самого потопельника, бо безвідповідальні держиморди ділять бюджет.
17.09.2023, 18:16