Попри війну, стихійних звалищ на Полтавщині не поменшало

ПОЛТАВА
14.08.2022, 09:07
Попри війну, стихійних звалищ на Полтавщині не поменшало

Там, де ще вчора безвідповідальні та несвідомі жителі залишали купи побутового та будівельного сміття, нині чиста місцевість.

Відповідний фотозвіт із Нехворощі оприлюднили на Facebook-сторінці об'єднаної громади, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що для прибирання рукотворного звалища селищна рада залучила великогабаритну гусеничну техніку та вантажівку для вивезення відходів.

«Потужний бульдозер, наданий керівництвом Полтавської газонафтової компанії, зранку працював у Нехворощі на сміттєзвалищі, яке на горі, праворуч дороги на Машівку. Зокрема, згорнув непотріб в одну купу, очистивши таким чином значну територію. Подібні роботи бульдозер провів на сміттєзвалищі, яке утворилося на місці глиняного кар'єру за колишнім Нехворощанським заводом будматеріалів. Ще торік цю територію обвальцювали по периметру, всередину зробили тільки один в'їзд», – пояснили у селищній раді.

Водночас керівництво Нехворощанської громади також звернулося до усіх односельців і подорожніх із проханням, вивозити сміття у спеціально підготовлені місця і не закидайте непотребом узбіччя.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", мешканці прифронтового Запоріжжя б'ють на сполох – у місті справжня екологічна катастрофа.

Попри війну, стихійних звалищ на Полтавщині не поменшало_1
Читайте також:
Полтава
Перебої з вивезенням побутових відходів на території Пирятинської громади стали набувати ознак справжнього екологічного лиха.
20.08.2022, 20:03
Війна
Майже двомісячне перебування окупаційно-терористичних сил РФ на Сумщині залишило по собі великі рани, які не скоро загояться.
31.07.2022, 07:34
Полтава
Небайдужі мешканці Нехворощанської громади з власної ініціативи взялися розбудовувати зону відпочинку на березі річки Оріль.
30.06.2022, 08:13
Полтава
Спорудженню нової мостової переправи через річку Дніпро у Полтавській області примхи погоди не завада.
26.01.2022, 13:33
Полтава
Артезіанські свердловини Лубенської громади відтепер перебуватимуть під охороною комунального підприємства "Лубни-Водоканал".
17.01.2022, 13:05
Полтава
Неподалік села Бродщина Полтавського району комунальні служби ліквідували стихійне сміттєзвалище.
16.12.2021, 12:59