Звалище посеред поля виявили селяни на Полтавщині

ПОЛТАВА
16.12.2021, 12:59
Звалище посеред поля виявили селяни на Полтавщині

Неподалік села Бродщина Полтавського району комунальні служби ліквідували стихійне сміттєзвалище.

Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба Кобеляцької міської ради, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, про купи сміття посеред поля на території колишніх хімічних складів чиновникам повідомили місцеві жителі.

Наразі всі побутові відходи упорядковано та вивезено спецтехнікою, у Кобеляцькій міськраді вже звернулися до жителів не створювати стихійні звалища на території громади.

«Закликаємо всіх не бути байдужими, дотримуватися елементарних санітарних норм і не викидати сміття у не відведених для цього ділянках. Адже стихійні сміттєзвалища не тільки створюють занедбаний вигляд, а і є джерелом негативного впливу на довкілля, від стану якого залежить здоров'я кожного з нас», – йдеться у повідомленні пресслужби органу місцевого самоврядування.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що тверді побутові відходи на території Миргородської громади тепер будуть утилізувати по-новому.

Читайте також:
Полтава
У межах сільської громади на тижні завершилося будівництво артезіанської свердловини. Тепер триває узгодження всіх документів та дозволів.
11 квітня, 20:45
Полтава
Роки минають, сніги тануть, а з ними сходить і дорожче покриття, лишаючи оголений місячний пейзаж. Куди ж пішли гроші платників податків?
19 лютого, 06:14
Полтава
Котляревський, Мясоєдов і Петлюра жахнулися б, побачивши, на щó перетворили їхнє рідне місто нащадки. Полтава руйнується і без війни.
31 січня, 07:15
Полтава
Наперекір російській воєнній агресії українське самоврядування розвивається і планує вільне майбутнє. Доказ тому — село Сергіївка.
26 січня, 20:34
Полтава
Рукожопі приблуди, які засідають у владних кабінетах Полтави, покалічили дерева.
21.11.2023, 15:03
Політика
Поки чиновники з депутатами ділять податки та розкрадають бюджет, пересічні українці діють. Адже патріотизм — це не слова, а справи.
28.09.2023, 20:36