Звалище посеред поля виявили селяни на Полтавщині

ПОЛТАВА
16.12.2021, 12:59
Звалище посеред поля виявили селяни на Полтавщині

Неподалік села Бродщина Полтавського району комунальні служби ліквідували стихійне сміттєзвалище.

Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба Кобеляцької міської ради, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, про купи сміття посеред поля на території колишніх хімічних складів чиновникам повідомили місцеві жителі.

Наразі всі побутові відходи упорядковано та вивезено спецтехнікою, у Кобеляцькій міськраді вже звернулися до жителів не створювати стихійні звалища на території громади.

«Закликаємо всіх не бути байдужими, дотримуватися елементарних санітарних норм і не викидати сміття у не відведених для цього ділянках. Адже стихійні сміттєзвалища не тільки створюють занедбаний вигляд, а і є джерелом негативного впливу на довкілля, від стану якого залежить здоров'я кожного з нас», – йдеться у повідомленні пресслужби органу місцевого самоврядування.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що тверді побутові відходи на території Миргородської громади тепер будуть утилізувати по-новому.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
У місто Овруч Житомирської області прибули перші вантажівки зі збірними дерев'яними модулями дитячого садочка.
26 березня, 21:20
Полтава
Перебої з вивезенням побутових відходів на території Пирятинської громади стали набувати ознак справжнього екологічного лиха.
20.08.2022, 20:03
Полтава
Там, де ще вчора безвідповідальні та несвідомі жителі залишали купи побутового та будівельного сміття, нині чиста місцевість.
14.08.2022, 09:07
Війна
Майже двомісячне перебування окупаційно-терористичних сил РФ на Сумщині залишило по собі великі рани, які не скоро загояться.
31.07.2022, 07:34
Полтава
Небайдужі мешканці Нехворощанської громади з власної ініціативи взялися розбудовувати зону відпочинку на березі річки Оріль.
30.06.2022, 08:13
Полтава
Спорудженню нової мостової переправи через річку Дніпро у Полтавській області примхи погоди не завада.
26.01.2022, 13:33