Посол Білорусі заявив, що його країна не готова виконати російську команду: руки вгору

СВІТ
01.07.2020, 16:59
Посол Білорусі заявив, що його країна не готова виконати російську команду: руки вгору
Фото: minsknews.by

Росія намагалася схилити Білорусь передати їй 95% влади.

Минулого року Російська Федерація пропонувала, щоб Білорусь в рамках інтеграції передала на наднаціональний рівень 95% влади. У Мінську були невдоволені такою пропозицією Кремля.

Про це розповів посол Білорусі в Росії Володимир Семашко, передає агентство «БелТА».

За словами Семашка, ця пропозиція була висловлена Росією під час переговорів у Сочі у лютому 2019 року. Це була перша пропозиція Росії щодо інтеграції з Білоруссю.

«Президент (Лукашенко - ред.) запросив мене, і я кажу: ну це повне «руки вгору» називається. Там було: все віддати нагору і, по-моєму, залишалося декілька моментів таких, як у нас міліція, у вас поліція і так далі. Але так не може бути», – зазначив він.

Також, Семашко оголосив про відновлення переговорів з Росією про поглиблення інтеграції. Але Посол наголосив, що інтеграція не має відбуватися без шкоди суверенітету Білорусі і в її економічних інтересах.

«Сьогодні мова йде про нове позиціювання, підвищенні конкурентоспроможності, підтримки просування експорту товарів на ринки третіх країн», – підкреслив посол.

Читайте також:
Як народ України перетворюють на рабів системи? За скільки продаються аваківські пси? Та як скоро блазня Зеленського приберуть від влади?
17 січня, 15:23
Путін може бути причетний до 150 політичних вбивств.
15 січня, 21:53
"Холопи, вам пора змиритися з положенням баранів в отарі".
04 січня, 16:10
Відомий у широких колах блогер Саша Не Вата Полтава у зверненні до Призедента Зеленського вказав останньому на його недоліки у роботі.
26.12.2020, 19:21
Тепер білий – колір тіла Навального, синій – колір його трусів, червоний – отрута на гульфику.
23.12.2020, 17:23
Або про спробу приєднати південний полюс до північного...
23.12.2020, 10:38