Посол Білорусі заявив, що його країна не готова виконати російську команду: руки вгору

СВІТ
01 липня, 16:59
Посол Білорусі заявив, що його країна не готова виконати російську команду: руки вгору
Фото: minsknews.by

Росія намагалася схилити Білорусь передати їй 95% влади.

Минулого року Російська Федерація пропонувала, щоб Білорусь в рамках інтеграції передала на наднаціональний рівень 95% влади. У Мінську були невдоволені такою пропозицією Кремля.

Про це розповів посол Білорусі в Росії Володимир Семашко, передає агентство «БелТА».

За словами Семашка, ця пропозиція була висловлена Росією під час переговорів у Сочі у лютому 2019 року. Це була перша пропозиція Росії щодо інтеграції з Білоруссю.

«Президент (Лукашенко - ред.) запросив мене, і я кажу: ну це повне «руки вгору» називається. Там було: все віддати нагору і, по-моєму, залишалося декілька моментів таких, як у нас міліція, у вас поліція і так далі. Але так не може бути», – зазначив він.

Також, Семашко оголосив про відновлення переговорів з Росією про поглиблення інтеграції. Але Посол наголосив, що інтеграція не має відбуватися без шкоди суверенітету Білорусі і в її економічних інтересах.

«Сьогодні мова йде про нове позиціювання, підвищенні конкурентоспроможності, підтримки просування експорту товарів на ринки третіх країн», – підкреслив посол.

Читайте також:
Кум Путіна намагається помститися головному редактору нашого видання за послідовне відстоювання українських інтересів на Полтавщині.
22 липня, 19:53
Патріотичне гасло з'явилося на футболках футболістів в 2018 році.
19 липня, 18:22
Якщо хтось пропустив історію з гранатою, яка влетіла у вікно офісу ОПЗЖ та «дівчинкою, яка випадково врятувалася», читайте уважно.
15 липня, 16:03
Зеленський має відвідати Полтавщину 15 липня.
13 липня, 15:58
Політична сила Петра Порошенка «пробила» чергове дно.
09 липня, 17:43
Фаворитами виборчих перегонів вважаються чинний президент Анджей Дуда і мер Варшави Рафал Тшасковські.
28 червня, 14:24