Посол України Андрій Мельник підірвав німецький медіаринок заявою про німецьких політиків-шахраїв

ПОЛІТИКА
17.01.2021, 18:05
Посол України Андрій Мельник підірвав німецький медіаринок заявою про німецьких політиків-шахраїв
Фото: Цензор

Цей небачений досі газовий спектакль у Мекленбургу – Передній Померанії дуже нагадує ігри у наперстки та махлювання на користь РФ.

Посол України у ФРН Андрій Мельник медіа RND - RedaktionsNetzwerk Deutschland жорстко розкритикував приховані наміри врятувати російський геополітичний проєкт “Північний потік-2” за допомогою сумнівних правових засобів, передає МЗС України.

Таку позицію глава дипмісії висловив з огляду на нещодавнє рішення прем’єр-міністра федеральної землі Мекленбург – Передня Померанія Мануели Швезіг заснувати “екологічний”  фонд для добудови проєкту в обхід американських санкцій.
 
В інтерв’ю Посол А.Мельник піддав жорсткій критиці неприховані наміри німецької сторони в особі соціал-демократки М.Швезіг – за будь-яку ціну врятувати російський геополітичний проєкт, послуговуючись сумнівними правовими інструментами.

Андрій Мельник особливо наголосив, що сам проєкт “Північний потік-2” “несе в собі величезну загрозу для переходу на відновлювальні джерела енергії, а також для європейської солідарності”.

За словами Посла, “цей небачений досі газовий спектакль у Мекленбургу – Передній Померанії дуже нагадує ігри у наперстки та махлювання”.

Перефразовуючи німецького поета Гайнріха Гайне, глава дипмісії зауважив, що “у Шверіні [столиці землі] публічно проповідують воду, а таємно п‘ють вино – точніше водку”.

Посол попередив, що „хоча ці кроки німецької сторони і можуть здаватися бездоганними з юридичної точки і виглядати “smart”, але вони вже залишили по собі купу розбитого скла, зруйнували довіру та завдали неймовірної шкоди іміджу Німеччини. Так їй не знайти нових друзів у Європі”.

На завершення Посол закликав Федеральний уряд негайно втрутитися у цю ганебну ситуацію і показати земельній владі жовту картку.

Зазначимо, що цей коментар Посла викликав надзвичайний медійний резонанс, ставши топновиною дня не лише на ресурсах самого медіа-холдинга «RND».  

Гострі месиджі відразу підхопили провідні загально-німецькі видання, зокрема газета Welt (бл. 1 млн. читачів), газета Süddeutsche Zeitung (1,3 млн. чит.), ТВ-канал RTL (12% німецького телеринку), а також десятки регіональних ЗМІ. 

Читайте також:
Світ
Міністри закордонних справ РФ і Турецької республіки обговорили останні події на Балканах, в Україні, на Кавказі та у Казахстані.
07 січня, 07:52
Політика
У XXI столітті український синьо-жовтий стяг мусить закріпити за собою роль своєрідного лідера у протидії ґлобальній дезінформації.
08.07.2021, 10:23
Опінії
Або про незавидну долю хамелеонів...
29.04.2021, 09:18
Світ
Як «майбутній» прокурор став успішним дипломатом.
13.12.2020, 12:07
Політика
Окупанти втричі збільшили свою військову присутність за час анексії півострова.
05.10.2020, 14:33