Посол України пропонує владі Фінляндії не впускати росіян

ПОЛІТИКА
29 липня, 20:34
Посол України пропонує владі Фінляндії не впускати росіян
Фото: Ilta-Sanomat

Зараз постала надзвичайно кричуща ситуація, ніби у наш спільний дім – Європу – впустили спільного ворога зі Сходу – росіян.

Про це в інтерв'ю для провідної щоденної фінської газети "Ilta-Sanomat" заявила Надзвичайний і Повноважний Посол України у Гельсинкі Ольга Діброва.

Вона схвалює обговорення щодо призупинення туристичних віз для росіян, роздачу яких на початку липня відновила прикордонна служба Фінляндії.

«Скажу відверто, сьогодні українцям важко дивитися, як росіяни їдуть до Європи за покупками. В українців немає ні свят, ні приємних вихідних. Життя обертається навколо допомоги іншим... Ми не можемо дистанціюватися від війни. Тому я пропоную запитувати росіян, які звертаються за туристичною візою до Фінляндії, підтримують вони загарбницьку війну росії в Україні чи ні. Це дієвий механізм», – зазначила Ольга Діброва.

Також український амбасадор у Фінляндії, додала що вважає видачу віз росіянам викликає політичні, моральні та безпекові занепокоєння, бо до Європи їдуть переважно ті, хто є носієм "русского міра" (тобто, рашизму – прим. ред.).

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати про те, що міністр закордонних справ Фінляндії допустив розширення бойових дій за межі України.

Читайте також:
Історія
1699 року Річ Посполита, Саксонія, Данія та Московія утворили анти-шведський Північний союз.
04 серпня, 20:36
Світ
Київ і Варшава укладають один із найбільших за останні 30 років контрактів на купівлю зброї та зміцнення спільної системи безпеки.
07 червня, 20:12
Політика
Особисті відносини українського та польського президентів дають великий шанс на тісну єдність і нову геополітичну дійсність на Сході Європі.
23 травня, 09:27
Опінії
Росіяни прагнуть натягнути свій імперський світогляд XIX сторіччя на весь світ у столітті XXI. Але виходить якось недолуго.
08 травня, 17:00
Світ
Влада Фінляндської республіки нарешті визначилася з власною позицією у російсько-українській війні – Гельсинкі підтримує Київ.
24 березня, 19:16
Світ
Литовський лідер рішуче закликав міжнародну спільноту обмежити країну-агресора у всіх секторах та всіх організаціях.
23 березня, 19:58