Прапор із доброї тканини не дорожчий за життя солдата

ВІЙНА
17.11.2023, 11:37
Прапор із доброї тканини не дорожчий за життя солдата
Фото: Twitter

Як же треба не поважати українських захисників, щоби на домовини класти прапори з дуже дешевого матеріалу? Берімо приклад з американців!

Сучасна традиція покладання прапора на домовину запозичена з США і там це частина церемоніалу й поваги до американського солдата. Прапор складають у форму трикутника, вручають дружині/матері/дитині полеглого.

На цьому знамені вишиті зірки й воно якісне, — це про ставлення. Прапор із поховання вкладають у спеціальні трикутники й зберігають вдома в почесному місці.

Оскільки військо турбується за свою репутацію, то це і якісний прапор і ринок пропонує відповідну продукцію. Бо це про ставлення до пам'яті...

В Україні традиції поховань із прапором на труні почалися з часів АТО, проте не існувало єдиного стандарту військових поховань. Лише у 2021 році було врегульовано військовий поховальний ритуал в Статуті вартової служби.

Власне у Статуті зазначено, що «прапор має бути з атласної тканини», але цього пункту переважно не дотримуються. Наголосимо, що ставлення і до таких здавалося б дрібних речей дуже важливе, адже це демонструє ставлення і держави, і народу до ціни життя наших захисників.

І коли хтось скаже, що це дорого й у масштабах України реалізувати складно — не вірте їм. Оскільки прапор із доброї тканини не дорожчий за життя жодного нашого солдата.

Професія військовика — найважливіша й остання шана має бути віддана з честю, гідна українського воїна. Адже він поклав своє життя на вівтар свободи нашої нації.

Прапор із доброї тканини не дорожчий за життя солдата_1
Автор : Тарас Іщик
Читайте також:
Історія
Гіркі жнива продовжуються... Ворог зовнішній і ворог внутрішній намагаються розірвати навпіл Україну, вкотре надуривши українців.
11 листопада, 07:16
Полтава
Незламний захисник України, народжений у Криму, поліг смертю хоробрих у березні на Донбасі. Свій спочинок він знайшов на Полтавській землі.
23 жовтня, 20:32
Політика
15 жовтня тюрки всього світу відзначають трагічну подію «Хәтер көне». Згадують у жалобі, як восени 1552 року орда Івана IV захопила Казань.
15 жовтня, 12:35
Опінії
На 19 жовтня запланована толока на величезному цвинтарі села Болган, у Вінницькій області. Це — Студенянська громада, приєднуйтеся!
30 вересня, 13:41
Політика
Парламентарі альпійської держави нарешті стали на бік добра. Натомість українофоби в Ізраїлі та РФ уникають визнати свою причетність до зла.
24 вересня, 19:22
Історія
Зациклення окремих народів і їхніх провідників на втраченому, позбавляє перспектив. Історія має вчити на помилках, аби не повторювати їх.
16 вересня, 21:49