Прапор із доброї тканини не дорожчий за життя солдата

ВІЙНА
17.11.2023, 11:37
Прапор із доброї тканини не дорожчий за життя солдата
Фото: Twitter

Як же треба не поважати українських захисників, щоби на домовини класти прапори з дуже дешевого матеріалу? Берімо приклад з американців!

Сучасна традиція покладання прапора на домовину запозичена з США і там це частина церемоніалу й поваги до американського солдата. Прапор складають у форму трикутника, вручають дружині/матері/дитині полеглого.

На цьому знамені вишиті зірки й воно якісне, — це про ставлення. Прапор із поховання вкладають у спеціальні трикутники й зберігають вдома в почесному місці.

Оскільки військо турбується за свою репутацію, то це і якісний прапор і ринок пропонує відповідну продукцію. Бо це про ставлення до пам'яті...

В Україні традиції поховань із прапором на труні почалися з часів АТО, проте не існувало єдиного стандарту військових поховань. Лише у 2021 році було врегульовано військовий поховальний ритуал в Статуті вартової служби.

Власне у Статуті зазначено, що «прапор має бути з атласної тканини», але цього пункту переважно не дотримуються. Наголосимо, що ставлення і до таких здавалося б дрібних речей дуже важливе, адже це демонструє ставлення і держави, і народу до ціни життя наших захисників.

І коли хтось скаже, що це дорого й у масштабах України реалізувати складно — не вірте їм. Оскільки прапор із доброї тканини не дорожчий за життя жодного нашого солдата.

Професія військовика — найважливіша й остання шана має бути віддана з честю, гідна українського воїна. Адже він поклав своє життя на вівтар свободи нашої нації.

Прапор із доброї тканини не дорожчий за життя солдата_1
Автор : Тарас Іщик
вибір редакції
Читайте також:
Історія
821 рік тому відбувся Четвертий хрестовий похід. Західні лицарі втопили у крові не мусульман Близького Сходу, але єдиновірців у Візантії.
13 квітня, 15:18
Історія
Не називайте мешканців московії «росіянами» чи «русскими», — це просто дитяча помилка. Зрештою, це правило діє для всіх історичних періодів.
11 квітня, 20:34
Історія
Існує погляд, що Голодомор-геноцид перетворив «українську національну свідомість» на «справу мільйонів»? Частка правди у цій фразі є.
12 березня, 20:32
Полтава
Кожен нарід має власних національних героїв. Але є такі постаті, що єднають різні нації, навіть не сусідні, лиш одним своїм потягом до волі.
11 лютого, 19:28
Історія
Для Організації Українських Націоналістів нація була передусім, а от Бог і релігія мали другорядне значення. Свобода волі вважалася даром.
11 лютого, 07:13
Життя
Поблизу села Мигія на Миколаївщині розташувалися дві прісні водойми. Одна — стрімкий, природний водотік, інша ж — безтурботна і нерухома.
04 лютого, 21:40