Прем'єр Сунак ветував шотландський «ґендерний закон»

ПОЛІТИКА
21.01.2023, 07:00
Прем'єр Сунак ветував шотландський «ґендерний закон»
Фото: The Mirror

Чинний голова британського уряду не припиняє дивувати здоровим консерватизмом у дусі Марґарет Тетчер, показуючи лівакам їхнє місце.

Про це свідчить відмова Ріші Сунака затвердити закон щодо запровадження ґендерної реформи у Шотландії, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Bloomberg".

Влада в Единбурзі в особі першого міністра пані Ніколи Стьорджен вже висловила протест, заявивши, що дозвіл міняти стать із 16 років без дозволу батьків чи лікарів – "показник демократії та прогресу".

Показово, але "ґендерний закон" викликав шквал громадського обурення, проти нього виступили багато відомих британських діячів, як, наприклад, письменниця Джоан Ролінґ, адже трансґендери порушують права жінок.

Розуміючи наслідки, прем'єр-міністр Ріші Сунак зловив мить і скористався суспільним несприйняттям ініціативи прибічників гомодиктатури вирішувати за інших біологічні та соціальні потреби.

Шотландські законотворці та урядовці мали на меті не тільки встановити період так званого "ґендерного транзиту" у 3 місяці, а й зарахувати "трансґендерів" до особливої іншої статі (тобто, не чоловік і не жінка – прим. ред.).

Вето Сунака розцінюється британськими політиками як історичний прецедент, оздоровлення суспільства, завдяки чому наступні подібні пропозиції чи законопроєкти неодмінно будуть нівелювати раніше санкціоновані привілеї для представників ЛҐБТ.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що "Слуги неукраїнського народу" з Верховної Ради IX скликання узаконили переслідування інакодумців.

Читайте також:
Політика
Україну занапастили шкідники, які отруюють мозок народу. Ім'я цих паразитів у владі (й не тільки) — справжній легіон посіпак Кремля!
17 червня, 13:45
Війна
Перевага великих країн із тиранією перед маленькими з демократією у тому, що перші здатні до оперативної мобілізації, а другі до бюрократії.
24 травня, 13:41
Політика
Наскрізь інфантильне та схильне до інфантилізму українське суспільство потребує якісного лікування. Але спершу — покаяння за вибір влади.
21 травня, 20:33
Опінії
Можливо, українці зараз — це таке собі суспільство Пітер Пенів, які не хочуть дорослішати. Інакше кажучи, самовпевнена нація-напівфабрикат.
07 квітня, 09:37
Політика
Українці досі не навчилися керувати власними емоціями, а тим паче тримати себе у руках. Ворог це знає, використовуючи на свою користь.
09 лютого, 20:12
Світ
Поки сектанти-неоєванґелісти у США проповідують сіонізм, здоровий глузд бере гору. Цьому сприяють докази геноциду палестинців у Ґазі.
27.12.2023, 12:45