Прем'єр Сунак ветував шотландський «ґендерний закон»

ПОЛІТИКА
21 січня, 07:00
Прем'єр Сунак ветував шотландський «ґендерний закон»
Фото: The Mirror

Чинний голова британського уряду не припиняє дивувати здоровим консерватизмом у дусі Марґарет Тетчер, показуючи лівакам їхнє місце.

Про це свідчить відмова Ріші Сунака затвердити закон щодо запровадження ґендерної реформи у Шотландії, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Bloomberg".

Влада в Единбурзі в особі першого міністра пані Ніколи Стьорджен вже висловила протест, заявивши, що дозвіл міняти стать із 16 років без дозволу батьків чи лікарів – "показник демократії та прогресу".

Показово, але "ґендерний закон" викликав шквал громадського обурення, проти нього виступили багато відомих британських діячів, як, наприклад, письменниця Джоан Ролінґ, адже трансґендери порушують права жінок.

Розуміючи наслідки, прем'єр-міністр Ріші Сунак зловив мить і скористався суспільним несприйняттям ініціативи прибічників гомодиктатури вирішувати за інших біологічні та соціальні потреби.

Шотландські законотворці та урядовці мали на меті не тільки встановити період так званого "ґендерного транзиту" у 3 місяці, а й зарахувати "трансґендерів" до особливої іншої статі (тобто, не чоловік і не жінка – прим. ред.).

Вето Сунака розцінюється британськими політиками як історичний прецедент, оздоровлення суспільства, завдяки чому наступні подібні пропозиції чи законопроєкти неодмінно будуть нівелювати раніше санкціоновані привілеї для представників ЛҐБТ.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що "Слуги неукраїнського народу" з Верховної Ради IX скликання узаконили переслідування інакодумців.

Читайте також:
Опінії
Навіть ті, хто бачив справжнє пекло, не завжди зможуть відповісти, коли це пекло влаштують нібито свої. Українці, які у тилу, схаменіться!
15 березня, 20:03
Полтава
Зе-команда не просто узурпувала владну вертикаль, але й посягнула на святе, прирівнюючи до заслуг Героїв фронту невігластво тилових щурів.
04 березня, 21:16
Війна
В Україні немає мирних міст, бо у нас триває війна за існування. Але досі народ свідомо ігнорував цей факт, тому маємо Бучу з Маріуполем...
28 лютого, 21:54
Політика
Задля того, щоби віра в науку не була просто вірою, необхідно просто вміти адекватно мислити. Бажано, мислити критично!
02 лютого, 07:05
Життя
Ракетний терор у Дніпрі, авіатроща у Броварах – одномоментно загинула велика кількість людей, серед яких і діти. Це жахлива втрата й біль.
19 січня, 16:59
Війна
Десятиліття кремлівської пропаганди змогли сформувати на Заході хибне уявлення про наш народ. Цю ситуацію слід негайно виправляти!
27.12.2022, 22:23