«Слуги неукраїнського народу» узаконили переслідування інакодумців

ПОЛІТИКА
04 січня, 16:13
«Слуги неукраїнського народу» узаконили переслідування інакодумців
Фото: Facebook

Тепер за критику "ґендерної" ідеології та представників ЛҐБТ-спільноти передбачено штраф від 5 до 10 розмірів мінімальних зарплат.

Про це свідчить Стаття 36 ухваленого Верховною Радою і підписаного Президентом України Закону "Про медіа" №2693-д, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Цілком прогнозовано, що "каґал Голобородька" з Банкової та Грушевського не взяв до уваги жодні зауваження та заперечення щодо змісту документа від Ради Церков і громадськості.

У фінальній версії проєкту закону народні депутати залишили небезпечні норми, проти яких виступало духівництво, українські патріоти, правники та ветерани АТО/ООС.

Варто зауважити, що зазначений скандальний документ був внесений групою Ми кити Потураєва на розгляд Верховної Ради ще у липні 2020 року і весь цей час здійснювалося доопрацювання його змісту.

Тепер усіх громадян України, які наважилися на публічну критику ґей-парадів, "ґендерної" ідеології та ЛҐБТ-спільноти в обов'язковому порядку мусять заплатити штраф до 350 тисяч гривень.

За "значне порушення" застосовується штраф у розмірі від 5 до 10 розмірів мінімальних заробітних плат на день вчинення цього таки "порушення", а саме (зацитуємо норму закону дослівно – прим. ред.):

«Поширення висловлювань, що підбурюють до дискримінації чи утисків щодо окремих осіб та їх груп на основі етнічного та соціального походження, громадянства, раси, релігії та вірувань, віку, статі, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, інвалідності або за іншою ознакою».

Фактично, тоталітарний ухил цього закону робить можливим штрафи й тиск на незалежні ЗМІ за будь-яке поширення, включно з коментарем на просторах соціальних мереж.

Цілком очевидно, що норми, на підставі яких чиновники та прапо(п)охоронці вирішуватимуть блокування сайтів, навмисно були розмиті й "підігнані" під вигадані "європейські стандарти".

Що саме вважатиметься дискримінаційним стосовно вищезгаданих соціальних груп, не уточнено, швидше за все йтиметься про будь-які матеріали, де гріх прямо чи опосередковано названо гріхом.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", українців виганяють з власної землі, бо тепер власники або орендарі ділянок платитимуть півтори тисячі з гектара.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Політика
Молдовський парламент затвердив новий склад Кабінету міністрів на чолі із колишнім міністром внутрішніх справ Доріном Речаном.
16 лютого, 18:38
Політика
В Україні створено Національну комісію з питань кримськотатарської мови, відповідне рішення увалили на засіданні Кабінету міністрів.
06 січня, 16:33
Опінії
Якось не виходить у чинної влади любити Україну та українське. Зе-команді до вподоби мавпувати все огидне з-за кордону...
20.08.2022, 18:41
Політика
Органи місцевого самоврядування більше не зобов'язані публікувати свої акти та відповідати на запити: прийнятий закон
26.03.2022, 17:32