Президент Азербайджану пообіцяв «виставити рахунок» вірменським окупантам

СВІТ
24 серпня, 07:51
Президент Азербайджану пообіцяв «виставити рахунок» вірменським окупантам
Фото: President.az

Майже 30 років перебування Нагірного Карабаху під контролем Єревану перетворили реґіон на заміновану безлюдну пустку.

Про це заявив азербайджанський президент Ільгам Алієв на власній публічній сторінці у Twitter, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, відвідавши днями Кельбаджарський, Занґіланський, Лачинський та Фюзулінський райони, він побачив справжнє ставлення вірменів до землі, яку вони нібито вважають своєю.

«Окупанти вирубали близько 60 тисяч гектарів площ, які до їхнього приходу у Карабах були вкриті різними деревами. По суті, вірмени знищили наш лісовий фонд! Вирубали, розграбували, відвезли все, що змогли до приходу нашого визвольного війська сюди. Зараз у нас є відповідні фотодокази, які свідчать скільки тисяч гектарів знаходилося під лісами до окупації та скільки є сьогодні», — прокоментував ситуацію Ільгам Алієв.

Президент Азербайджану додав, що його країна не миритиметься з плюндруванням своєї землі чужинцями та може через міжнародні суди виставити Вірменії цілком реальний рахунок за завдані збитки.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", очільник російського міноборони Сєргєй Шойгу планує підпорядкувати собі слабку вірменську армію.

вибір редакції
Читайте також:
Небажання вірменського військового командування реформувати й осучаснювати армію країни призвели до поразки у конфлікті з Азербайджаном.
21 квітня, 08:59
Адміністрація так званої "Республіки Арцах" звернулася до Організації об'єднаних націй із проханням вплинути на азербайджанську владу.
03 березня, 09:04
Окупаційна адміністрація Нагірного Карабаху, де з осені 2020 року перебувають "миротворці" РФ, надасть російській мові офіційного статусу.
18 лютого, 13:14
Унаслідок останніх зіткнень із військом Вірменії у Нагірному Карабасі загинуло четверо азербайджанських армійців.
14.12.2020, 09:11
Збройні Сили Азербайджанської Республіки зайняли останній районний центр, який з 1992 року перебував під вірменською окупацією.
04.12.2020, 09:48
У центрі столиці Азербайджану відбулася акція протесту проти так званих російських "миротворців".
19.11.2020, 12:23