Президента України закликали визнати незалежність Башкортостану

ПОЛІТИКА
09.11.2022, 09:56
Президента України закликали визнати незалежність Башкортостану
Фото: Telegram

Слідом за ічкерійцями та татарами до Володимира Зеленського звернулися башкири, які просять визнати свою республіку окупованою.

Відповідного листа, підписаного членами Башкирського національного політичного центру, оприлюднила Ліга Вільних Націй, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Автори стверджують, що у ситуації, яка склалась усередині РФ після 24.II.2022 вимагає від України всебічної підтримки визвольних рухів уярмлених московією корінних народів.

Очільник БашНацПолітЦентру Руслан Габбасов із соратниками закликали Президента України ініціювати розгляд Верховною Радою проєкту постанови, подібної до ухваленої щодо Чеченської Республіки Ічкерія.

«Цим кроком Україна не лише морально підтримає башкирський національний рух, головна мета якого – здобути незалежність для нашої Батьківщини, але й дасть нам вагомі козирі у боротьбі з Кремлем і його маріонетками в Башкортостані», – пояснює ситуацію сам пан Габбасов.

Серед таких козирів – офіційне визначення самозваних "республіканських органів влади", як не представляють населення Республіки Башкортостан, а є інструментами колоніального тиску імперського тиску Москви.

«Офіційно визнати Радія Хабірова, Андрєя Назарова, Константіна Толкачева самозванцями, що не мають представницького мандату від народу Башкортостану – це не самоціль. Хоча цей крок логічний і очевидний, адже сьогодні всі розуміють – чесних виборів немає ні в РФ, ні в її колоніях, а наша республіка сьогодні перебуває саме в колоніальному статусі, бо інтереси башкир розтоптані та зневажені, а сам народ усунений від ухвалення важливих рішень. Ми просимо запровадити посаду уповноваженого з контактів із поневоленими Москвою народами. Це може бути представник МЗС чи інша уповноважена Українською Державою особа», – наголосив Руслан Габбасов.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що теперішній демонтаж ресурсної федерації московії стартував із Чеченської Республіки Ічкерія, викликавши ланцюгову реакцію.

Президента України закликали визнати незалежність Башкортостану_1
Президента України закликали визнати незалежність Башкортостану_3
Президента України закликали визнати незалежність Башкортостану_5
Читайте також:
Світ
На теренах кількох суб'єктів ресурсної федерації московії триває "тиха війна" незгідних із кремлівським диктаторським режимом.
01 червня, 17:58
Політика
Наш народ просто зобов'язаний стійкий розвиток перевести у сталий розвиток. Іншими словами, спасти себе і спасти ціле людство...
28 травня, 17:44
Політика
120 делегатів від 17 районів Республіки Комі проголосували за проведення референдуму щодо відновлення прямих вибори мерів.
14 травня, 19:06
Війна
Наперекір російському загарбанню, руїні та цілодобовому терору у приазовському місті замайорів синьо-жовтий стяг.
09 травня, 16:51
Політика
У найменшій північнокавказькій республіці нині знаходяться понад 40 тисяч силовиків Росгвардії, завдання яких – утиски й терор інгушів.
07 травня, 20:37
Опінії
Україна мусить розробити стратегічний план з остаточного розвалу недоімперії. Інакше, Москва розпочне нове "збирання земель".
07 травня, 16:01