Націоналістичне підпілля Башкортостану підпалює РФ

СВІТ
27.10.2022, 07:36
Націоналістичне підпілля Башкортостану підпалює РФ
Фото: Telegram

Колонізовані та десятиліттями уярмленні московитами корінні народи Надволжя потроху починають боротися за власне життя та свободу.

Свідченням цього є випадок на одній із гілок російської залізниці на теренах окупованої Республіки Башкортостан, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на місцеве видання "Defter Bashkort".

Зазначається, що невідомі особи під ранок 26 листопада закидали коктейлями Молотова трансформаторну будку на перегоні неподалік важливого переїзду, яким курсує військова техніка країни-агресорки.

Право(п)охоронні органи та спеціальні служби РФ уже оголосили про полювання на винуватців інциденту, однак не уточнюється, яким чином це буде здійснено.

«Башкирські партизани підпалили підстанцію на залізниці в Уфі. Раніше повідомлялося, що у регіоні є "сплячі" осередки партизанів, готові до більш активних дій. Фактично, ми можемо спостерігати за проявами їхньої роботи», – прокоментували ситуацію місцеві незалежні журналісти.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Комітет представників народу Мокша (на еміграції) звернувся до цивілізованого світу з відкритим листом.

Читайте також:
Війна
Вночі 16 листопада безпілотний літальний пристрій навідався на базу окупантів у селі Котлубань. Унаслідок влучання сталося займання казарм.
16.11.2023, 10:09
Світ
Фіно-угорські народи Російської федерації займають другу позицію за чисельністю вбитих на українському фронті після бурятів із тувинцями.
28.05.2023, 16:01
Політика
Віднині й до розвалу ресурсної федерації московії у Казані буде сидіти наміснику кремлівського бункерного щура, а не татарський президент.
24.12.2022, 06:36
Війна
Народи, які будуть в одному човні з ресурсною федерацією до самого кінця у цій війні – підуть на дно разом із цим російським човном.
10.12.2022, 06:00
Кримінал
47-річного етнічного татарина, який перебував на території України у статусі політичного біженця силоміць видворили до сусідньої Молдови.
07.09.2022, 17:54
Світ
Напередодні традиційного національного моління народу ерзя (Raśkeń Ozks) у Саранську розклеїли сотні листівок з антиурядовим змістом.
09.07.2022, 07:51