Призначили винними: В СБУ пішли війною на впливові телеграм-канали

ПОЛІТИКА
01.02.2021, 16:35
Призначили винними: В СБУ пішли війною на впливові телеграм-канали
Фото: Фейсбук

В Україні розпочинається терор в стилі Гітлера та Путіна.

Спецслужби країни-агресора залучили українських громадян до створення та адміністрування низки політичних всеукраїнських і регіональних Telegram-каналів. 

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

«Мова йде про канали «Легитимный», «Резидент», «Картель», «Сплетница», «Чорний квартал», «Политический расклад», «Нетипичное Запорожье», «Тремпель Харьков», «Одесский фраер», «Днепр live», «Николаев live», «Херсон live»., – йдеться в повідомленні.

Працівники СБУ стверджують, що «головним менеджером» агентурної мережі є одесит, один з організаторів масових заворушень під час одеського «Антимайдану». «Наразі його розшукують правоохоронні органи за кількома статтями Кримінального кодексу України».

«За висновками лінгвістично-психологічної експертизи, матеріали, які поширювали у Telegram-каналах, були направлені на створення панічних настроїв, загострення і дестабілізацію суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації. Ключовим завданням виконавців була дискредитація органів державної влади, вплив на державну політику, штучне створення соціальної напруги та протестних настроїв серед громадян», – стверджують в СБУ.

Призначили винними: В СБУ пішли війною на впливові телеграм-канали_1

Виглядає так, що в СБУ діють за формулою чекістів – был бы человек, а мы статью найдем.

Ба більше, у пресслужбі СБУ наполягають, що в країні діяла потужна агентурна мережа створена так званим 85 Головним центром спеціальної служби Головного управління Генерального Штабу Збройних Сил РФ. До її складу, як переконують браві чекісти, входили мешканці Харкова та Одеси, – активісти так званої «руської весни».  

В месенджерах на це все зреагували з недовірою.

Що не дивно, бо будь-яких доказів на підтвердження голосних звинувачень, у відомстві, вже для них традиційно, не надали.

«Істерика ОП і СБУ відносно ряду анонімних тг-каналів серед яких і найбільш рейтингові «Легітимний» та «Резидент» має на меті дискредитацію телеграма як альтернативного до підконтрольних ЗМІ і соцмереж джерела отримання інформації. Заборона Телеграм в Україні може стати реальністю», – написав екснардеп Ігор Мосійчук. В наступному дописі додавши, що це є ще й технологією відволікання уваги від тарифних протестів в країні.

«Дуже цікаво спостерігати, як СБУ Баканова шукає агентів Кремля в анонімних телеграм-каналах. З одного боку, це здається смішним, тому що на тлі заяв Мінфіну США про те, що в Україні 10 років працює агент ФСБ, на прізвище Деркач – справа проти нього так ніхто і не порушив. З іншого, свідчить про надзвичайно високий рівень впливу телеграм-каналів безпосередньо на головного читача країни, на ім'я Володимир», – резонно зауважують журналісти телеграм-каналу Темный рыцарь.

«Жоден з перерахованих в розслідуванні СБУ після спецоперації з викриттями і арештами не припинив роботу. Що означає, що заарештовані до них не мали ніякого відношення», – коментує події користувач Юрій Ткачьов.

Призначили винними: В СБУ пішли війною на впливові телеграм-канали_2

А в одному зі згаданих вище СБУ телеграм-каналів стверджують: в Офісі президента сильно налякалися інфа про  Велике будівництво, яке курує Кирило Тимошенко, та корупцію, яка там твориться. «Адже - це головний Козир влади, якщо його вибити, то  «король» буде зовсім голим».

Журналісти Останнього Бастіону, своєю чергою, переконані, що в Україні розпочався тотальний наступ на свободу слова. І першими під ніж пустили телеграм-канали як це, до слова, відбувається і в сусідній Білорусі.

При цьому зауважимо, що безпрецедентний тиск на Останній Бастіон триває вже не менше 7 років.

Щоб змусити журналістів нашого видання замовчати, весь цей час в хід йдуть сфабриковані кримінальні справи, погрози та здійснювалося неодноразове знищення рухомого і нерухомого майна головного редактора Останнього Бастіону. І про практику тиску на ЗМІ нам відомо давно і не з чуток, а на власному досвіді.

Призначили винними: В СБУ пішли війною на впливові телеграм-канали_3

1 лютого 2021 року. Типовий випадок зовнішнього стеження за машиною головного редактора нашого видання.

Тож поки СБУ не надасть неспростовних доказів причетності згаданих вище телеграм-каналів до агентурної мережі російської розвідки, ми залишатимемося переконаними, що коїться розправа над незалежними інформаційними ресурсами.

Також ми закликаємо всі чесні ЗМІ рішуче засудити всі вияви наступу на свободу слова в Україні. 

А щодо замовника цього всього балагану – пана Зеленського, то можна вже сміливо говорити про те, що комплекси пана Володимира та тваринний страх втрати влади заставляють його діяти в стилі Гітлера 30-их років минулого сторіччя, або того ж Путіна тепер.

Читайте також:
3,6% – рівно на стільки має зрости у поточному році валовий внутрішній продукт, спрогнозований урядом Дениса Шмигаля.
07 січня, 12:00
"Президент Голобородько" оточив себе некомпетентними дилетантами, котрі у разі широкомасштабної війни віддадуть Україну Кремлю.
27.12.2021, 13:57
На жаль, у Постанові Кабміну Зеленського нічого не сказано про тарифи на повітря, яким дихають українці.
25.12.2021, 09:18
Замість розв'язання проблем міста, Олександр Мамай продовжує займатися політичними інтригами
24.12.2021, 17:09
Офіс Зеленського невдоволений гучними заявами очільника НАК "Нафтогаз України" на телеканалі олігарха Ігоря Коломойського.
20.12.2021, 10:03
Зеленський «вирив» собі яму, в яку його втягне найдовіреніша і найвпливовіша особа
29.11.2021, 10:30