Прокурорам будуть колоти Sinovac

ПОЛІТИКА
30 квітня, 11:45
Прокурорам будуть колоти Sinovac

В прокуратурі стартувала кампанія з вакцинації – однією з перших щепилась Генпрокурор

За повідомленням Офісу генерального прокурора, в органах прокуратури розпочалося проведення вакцинації від Covid-19.

В першу чергу буде щеплено близько 500 працівників Офісу Генпрокурора. З травня вакцину отримають обласні та окружні прокуратури.

Чому офіс генпрокурора дискримінує своїх співробітників на місцях, ми можемо лише здогадуватися. Підозрюємо, що без вакцинації Sinovac Biotech, співробітники Офісу генпрокурора відмовилися впроваджувати у свою практичну діяльність наукові дослідження Іллі Киви.

Прокуратура імунізується вакциною виробництва китайського фармацевтичного підприємства Sinovac Biotech. Серед перших добровольців – Генеральний прокурор Ірина Венедіктова та її заступники.

Прокурорам будуть колоти Sinovac_1
Прокурорам будуть колоти Sinovac_2
Прокурорам будуть колоти Sinovac_3

«Хочемо показати власним прикладом і прикладом інституції наскільки важливий цей процес для здоров’я нації. Всі наші працівники, які виявили бажання, зможуть отримати щеплення. Прокурори, як і решта правоохоронців, постійно в контакті з широким колом людей: на слідчих діях, у судах. Тому імунний щит, який дає вакцина, реально необхідний. Щеплення - наш вклад в формування колективного імунітету України та запобігання поширенню пандемії», - заявила Ірина Венедіктова.

Ми вважаємо обурливою ситуацію, коли лікарів, педагогів, пенсіонерів та простих громадян кололи та продовжують колоти Ковішидлою, що не пройшла тестування. А мусорів та прокурорів за наші кошти пфайзером і сіноваком.

Чому влада вперто продовжує дискримінувати  лікарів, педагогів, пенсіонерів та простих громадян ?

А тоді ми дивуємося, що громадяни не хочуть добровільно вакцинуватися. А ви б захотіли ?

Читайте також:

Влада повністю провалила кампанію з вакцинації населення ! Степанови та Ляшки не змогли нормально налагодити комунікацію навіть з лікарями й вони масово відмовляються вакцинуватися неперевіреними препаратами та відмовляють від вакцинації громадян !

Читайте також:
В керівництві медицини США повідомили, що з червня, швидше за все, вже повністю знімуть обов'язок ходити в масках.
14 квітня, 11:45
Пандемія коронавірусу дала гарну нагоду урядовцям країн-членів Європейського союзу взятися за згортання демократії й свободи слова.
10 квітня, 16:45
Коли при владі профани без досвіду і належної компетенції, чекати на диво у різних сферах суспільного життя не варто.
08 квітня, 12:56
Об'єднаній Європі не знадобиться кремлівський медичний препарат "Спутник V", адже у Брюсселі вже схвалили 4 інших вакцини.
23 березня, 11:36
В Ашґабаті розпочали проведення антикоронавірусних щеплень громадянам старше 70 років сумнівною вакциною китайського виробництва.
23 березня, 08:09
Поки вітчизняне міністерство охорони здоров'я малює потрібну Зе-владі статистку, в Україні зростає смертність.
17 березня, 13:56