Прокурорам будуть колоти Sinovac

ПОЛІТИКА
30 квітня, 11:45
Прокурорам будуть колоти Sinovac

В прокуратурі стартувала кампанія з вакцинації – однією з перших щепилась Генпрокурор

За повідомленням Офісу генерального прокурора, в органах прокуратури розпочалося проведення вакцинації від Covid-19.

В першу чергу буде щеплено близько 500 працівників Офісу Генпрокурора. З травня вакцину отримають обласні та окружні прокуратури.

Чому офіс генпрокурора дискримінує своїх співробітників на місцях, ми можемо лише здогадуватися. Підозрюємо, що без вакцинації Sinovac Biotech, співробітники Офісу генпрокурора відмовилися впроваджувати у свою практичну діяльність наукові дослідження Іллі Киви.

Прокуратура імунізується вакциною виробництва китайського фармацевтичного підприємства Sinovac Biotech. Серед перших добровольців – Генеральний прокурор Ірина Венедіктова та її заступники.

Прокурорам будуть колоти Sinovac_1
Прокурорам будуть колоти Sinovac_2
Прокурорам будуть колоти Sinovac_3

«Хочемо показати власним прикладом і прикладом інституції наскільки важливий цей процес для здоров’я нації. Всі наші працівники, які виявили бажання, зможуть отримати щеплення. Прокурори, як і решта правоохоронців, постійно в контакті з широким колом людей: на слідчих діях, у судах. Тому імунний щит, який дає вакцина, реально необхідний. Щеплення - наш вклад в формування колективного імунітету України та запобігання поширенню пандемії», - заявила Ірина Венедіктова.

Ми вважаємо обурливою ситуацію, коли лікарів, педагогів, пенсіонерів та простих громадян кололи та продовжують колоти Ковішидлою, що не пройшла тестування. А мусорів та прокурорів за наші кошти пфайзером і сіноваком.

Чому влада вперто продовжує дискримінувати  лікарів, педагогів, пенсіонерів та простих громадян ?

А тоді ми дивуємося, що громадяни не хочуть добровільно вакцинуватися. А ви б захотіли ?

Читайте також:

Влада повністю провалила кампанію з вакцинації населення ! Степанови та Ляшки не змогли нормально налагодити комунікацію навіть з лікарями й вони масово відмовляються вакцинуватися неперевіреними препаратами та відмовляють від вакцинації громадян !

Читайте також:
На території тимчасово окупованого Кримського півострова ситуація з коронавірусом залишається доволі напруженою.
29 липня, 07:01
12-річному пацієнту з Тбілісі, який мав спеціальні медичні показання, вкололи першу дозу вакцини фірми "Pfizer".
26 липня, 07:59
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я у четвер, 15 липня.
15 липня, 09:15
Cтаном на 12 липня проти коронавірусної інфекції щепилися вже 550 тисяч 333 вітчизняні працівники освіти та науки.
12 липня, 13:04
На Росії останні 3 дні фіксується максимальна смертність від коронавірусної інфекції; за добу у країні від ускладнень помирає 600-700 осіб.
02 липня, 07:59
Попри 16 місяців кризи та стаґнації, викликані пандемією коронавірусу, економічний розвиток України демонструє позитивну динаміку.
24 червня, 10:26