Проросійський сепаратист Текутєв отримав посвідчення члена Нацспілки журналістів

ПОЛІТИКА
19 квітня, 18:47
Віктор Текутєв чекає на "русскую вєсну"
Віктор Текутєв чекає на "русскую вєсну"
Фото: Главком

Віктор Текутєв є колишнім соціалістом, міліціонером та соратником Іллі Киви.

Учасник акцій так званої "русской вєсни" 2014 року в Херсоні Віктор Текутєв отримав посвідчення члена Національної спілки журналістів України.

Про це сьогодні повідомив херсонський активіст і журналіст видання "Мост" Сергій Нікітенко. 

"У мене все", – написав Нікітенко.

Нікітенко також оприлюднив фото посвідчення Текутєва і світлину, де він з «колорадською» стрічкою на акції підтримки сепаратистів.

Цікаво, що Текутєв, який є колишнім міліціонером, у 2018 році став керівником херсонського міського осередку Соціалістичної партії України, яку тоді очолював інший "міліціонер", більш відомий як пацієнт психоневрологічних диспансерів – Ілля Кива.

Віктор Текутєв також відомий в Херсоні як один із найближчих соратників проросійського активіста Кирила Стремоусова, – екс-керівника Херсонської обласної організації Соцпартії, у якого СБУ не так давно проводило обшуки в рамках операції з викриття агентурної мережі ФСБ.

До слова, Стремоусов є професійним зрадником. Після арешту його рівненського соратника Юрія Клейноса за спробу проголосити проросійську Рівненську народну республіку, Стремоусов відрікся від того.

Повертаючись до факту вручення журналістського посвідчення Текутєву, слід відзначити, що для голови Національної спілки журналістів України  Сергія Томіленка – це не перший зашквар.

Так, раніше Томіленко виступив проти запровадження санкцій проти народного депутата від "Опозиційної платформи – За життя" Тараса Козака та "каналів Медведчука", які формально належать Козакові.

На початку лютого ц.р. Сергій Томіленко назвав закриття телеканалів "112 Україна", NewsOne та Zik наступом на свободу слова. Він також є частим гостем медведчуківських сабантуїв. 

Читайте також:
або про відхід простого генічеського дівчатка у небуття
09 травня, 19:46
Судячи з усього поліціянт навіть не отримав жодних травм...
07 травня, 14:54
Вітчизняна наука, якість якої давно викликає сумніви у громадян, поповнилася черговим кандидатом, чиє ім'я тепер "Ілля Кивштейн".
27 квітня, 12:36
Прямо зараз у "світила" вітчизняної науки та "видатного вченого" Іллі Киви триває захист кандидатського дисертаційного дослідження.
26 квітня, 12:24
Щоб потрапити до столиці нашої країни росіянин пропонував 75 000 російських рублів.
19 квітня, 14:49