Психічно хворий ківа приліпив дошку Киві

ПОЛТАВА
08.05.2021, 11:36
Дошка Киві
Дошка Киві

Ілля Кива готує чергову провокацію для зміщення акцентів в інформаційному просторі ?

Психічно хворий недокандидат наук ківа приліпив дошку Киві на будинку по вулиці Соборності, 9 у місті Полтаві.

Встановлення цієї дошки в центрі міста - це психологічний хід від політтехнологів цинічного покидька Іллі Киви, котрий використовує свого діда для того, щоб забити інформаційний шум від "захисту" Кивою кандидатської дисертації.

Ми всі розуміємо, що Ілля Кива користується послугами ватних політтехнологів Авакова та ОПЗЖо, котрі день і ніч працюють над його рейтингами та розробляють різного роду інформаційні провокації.

Не потрібно нагадувати про те, як Кива організовував підпали автомобілів та майна журналістів, як він та його люди стріляли з гранатометів по будинках, де знаходилися діти.

Психічно хворий нардеп не зупиниться ні перед чим задля досягнення поставленої мети. А його метою є дестабілізація ситуації в країні та дискредитація справжніх патріотів України.

Всі ми добре пам'ятаємо тогорічну провокацію Іллі Киви, коли його товариш по службі з батальйону "Айдар", котрий за дивним збігом обставин проживає поруч з мамою Киви, в одному будинку, кинув гранату у відкрите вікно офісу ОПЗЖо у Полтаві.

Тоді Ілля Кива бігав по каналах Медведчука та кричав про терористичний акт спрямований проти його партії.

Є й більш свіжа історія, коли Кива поспіхом розповідав про напад на "Патрійотів за життя" організований "Національними дружинами", в результаті якого загинув хтось із його "Патрійотів", от тільки заява виявилася передчасною, а в результаті "нападу" ніхто серйозно не постраждав.

І от ми бачимо свіжу історію, коли Ілля Кива з пафосом відкриває меморіальну дошку своєму діду в самому центрі Полтави.

Для чого все це робиться, яка справжня мета даного перфоменсу ?

А мета дуже проста та цинічна. Обізяна з гранатою, використовує свого діда як подразник для суспільства. Ми не знаємо чи він сам це свідомо робить, чи його до цього хтось підштовхнув, але цей перфоменс може привести до тяжких наслідків.

Невідомо звідки, як це було в історії з "терористичним нападом" на офіс ОПЗЖо чи "нападом на патрійотів за життя", можуть з'явитися люди в чорних балаклавах, які понівечать дошку діда Киви.

А після цього, Ілля Кива буде кричати з усіх ватних медіаресурсів про "агалтєлих націоналістів" які познущалися над пам'яттю його діда. Звичайно, піліціянти Арсена Авакова не будуть вдаватися до ретельного розслідування даної справи та встановлення провокаторів і замовників провокації. А Ілля Кива, таким чином, змусить всіх забути про його ганебний захист псевдонаукової дисертації.

Цікавим є той факт, що в повоєнні роки Пилип Денисович Кива працював заступником голови Полтавського міськвиконкому. Цілком логічно було б увіковічити пам'ять Пилипа Киви встановивши меморіальну дошку на Полтавській міській раді чи розмістити на дошці пошани поруч, але щось пішло не так, там забагато відеокамер. Можна було б встановити меморіальну дошку в Яциновій Слобідці, де Пилип Кива народився, але внукові було потрібно встановити дошку в центрі Полтави. Для чого ? Риторичне питання.

Крім цього, нам не вдалося знайти рішення міськвиконкому про встановлення меморіальної дошки Пилипу Денисовичу Киві. Хто надав Іллі Киві право на встановлення дошки дідові, для нас загадка.

Церемонія відкриття дошки відбулася під пильним наглядом національної поліції.

Працівники Національної поліції охороняють психічно хворого Киву
Працівники Національної поліції охороняють психічно хворого Киву

Ця подія яскраво описує ситуацію в країні в цілому. Міліціянти, які затримували Киву за хабар, тепер змушенні стояти в оточенні та охороняти психічного хворого народного депутата Киву під час відкриття якоїсь дошки.

У Полтаві, останнім часом, відбуваються якісь дивні події. Психічно хворий ківа відкриває дошку Киві, а Віктор Бажан відкрив "музей" імені Віктора Бажана... Ми ніби потрапили в паралельну реальність, де країною управляють неадекватні люди ! Нас не здивує, якщо найближчим часом ми будемо спостерігати відкриття Олександром Мамаєм пам'ятника Олександру Мамаю чи освячення Олександром Дедюхіним каплиці імені Олександра Дедюхіна.

Дивлячись на все це, ми тепер з розумінням ставимось до того, що Олександр Федорович Мамай вирішив започаткувати в Полтаві нове свято "Мамаївка", яке будуть святкувати 1-2 травня. Святкувати планують в ресторані "Криниця", шеф-кухаря якого було відзначено премією з нагоди 8-го березня.

В той самий час, ми хочемо нагадати, що «Останній Бастіон» ініціював встановлення у Полтаві меморіальної дошки першому президенту незалежної Чеченської республіки Ічкерія Джохару Дудаєву.

Відповідне клопотання було подане до міської ради.

Дошка мала бути встановлена на будинку за адресою вул. Нікітченка, 4 – саме там Дудаєв проживав разом із сім’єю, командуючи 13-ю важкою бомбардувальною авіаційною дивізією.

Витрати на встановлення меморіальної дошки громадська спілка повністю взяла на себе. Після встановлення дошка мала буде передана у комунальну власність міста.

Проте, ватна влада міста, котра сумує за радянським союзом, не відреагувала жодним чином на ініціативу Останнього Бастіону. Полтавська влада вперто ігнорує ініціативи щодо вшанування Джохара Дудаєва, який  є одним зі зразкових символів визвольної боротьби проти Росії і якого пам'ятають та шанують полтавці. А водночас вона не проти встановлення дошки незрозумілим людям в самому центрі міста.

Читайте також:
Полтава
Містяни привітали Киву з Новим роком та вказали йому на його місце
31.12.2021, 18:10
Опінії
Психічнохворий кандидат неук Кива заявляє, що влада намагається його ліквідувати
03.11.2021, 08:45
Політика
З ІЛЛІ КИВИ МАЮТЬ СТЯГНУТИ ПОНАД 1,2 МЛН ГРИВЕНЬ НЕОБҐРУНТОВАНИХ АКТИВІВ
27.10.2021, 15:15
Політика
Зрозумівши, що грошей не дають, психічнохворий вирішив привернути увагу до своєї персони, розбивши незаконно встановлені дошки.
22.10.2021, 12:15
Кримінал
До Державного бюро розслідувань було подано чергову заяву про злочин вчинений нардепом від ОПЗЖ Іллею Кивою
19.10.2021, 11:15
Політика
Суд обрав запобіжний захід ветерану російсько-української війни Михайлу Майману.
11.10.2021, 16:05