Публіцист розповів як міністри можуть підвищити рівень доходів

ПОЛІТИКА
25 січня, 10:20
Публіцист розповів як міністри можуть підвищити рівень доходів
Фото: УНІАН

Варіантів для поліпшення добробуту є чимало.

Займатися репетиторством, пасти корів, роздавати рекламні листівки і взагалі спробувати вижити на зарплату пересічного українця – такі поради публіцист Валерій Майданюк дав міністрам, які впродовж останнього часу встигли приголомшити українців своїми зарплатами або, навпаки, наріканнями на те, що зарплат їм не вистачає.

«З огляду на скрутне матеріальне становище “слуг народу” на міністерських посадах, було б корисно зібрати для чиновників поради від простих громадян», – пише Майданюк у своїй колонці.

«Міністерці освіти, окрім згаданого репетиторства, варто перейняти способи виживання простих українських вчителів, наприклад – писати реферати або курсові роботи, це дозволить заробити декілька зайвих сотень гривень. А якщо є знання, то можна братися і за наукові статті та кандидатські дисертації – на цьому вже можна заробити тисячі і навіть за декілька років нашкребти на економну поїздку на море – наприклад в Болгарію», – прокоментував автор нещодавні скандальні висловлювання міністра освіти.

Також автор згадав прем’єра та міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

«Глава офісу президента Андрій Богдан зізнавався журналістам, що серед депутатів “Слуги народу” є дебіли, а міністр економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов сам заявляв, що він дебіл. Прем’єр-міністр Гончарук також говорив, що є профаном в економіці. Тому для міністрів без визначених навичок і з пониженими розумовими здібностями можна наприклад випасати корів в селі, або роздавати рекламні листівки на людних вулицях столиці», – з сарказмом зазначив Майданюк.

Читайте також:
Чиновницю звинувачують у руйнуванні системи освіти.
20 лютого, 07:32
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
Міністр освіти і науки Ганна Новосад придбала нову квартиру.
08 лютого, 07:23
Представники громад не матимуть важелів впливу на прийняття рішень щодо видобутку корисних копалин.
05 лютого, 15:16
Для розгляду петиції необхідно 25000 голосів.
30 січня, 07:24