путін анонсував «закрите обговорення» щодо відповіді рф на удар по Старобільську
Кремлівський бункерний щур повідомив про майбутнє «закрите обговорення» відповідних дій рф на удар по Старобільську.
За його словами, цим ударом «київська влада вирішила почати новий етап своїх злочинів і змінити характер конфлікту в цілому».
«Що ж, це їхній вибір. Гаразд, ми ще поговоримо про це в закритому режимі», — заявив путін.
Що передувало
У ніч на 22 травня 2026 року в окупованому Старобільську Луганської області було завдано удару по комплексу будівель, де розташовані педагогічний та професійний коледжі. Генеральний штаб ЗСУ заявив, що ціллю був штаб російського підрозділу безпілотних систем «Рубікон».
Російська сторона повідомила про загибель 21 людини та стверджувала, що удар припав по гуртожитку зі студентами. Журналістські розслідування підтвердили загибель частини студентів, які перебували в будівлі на момент атаки.
За свідченнями місцевих джерел, частина комплексу використовувалася як навчальний заклад і гуртожиток, водночас українська сторона наполягає, що на території також діяла військова інфраструктура російських окупаційних сил. Через окупацію міста незалежно встановити всі обставини події наразі неможливо.