Путін був у Ново-Огарьово під час атаки дронів 30 травня

ВІЙНА
31 травня, 19:11
Путін був у Ново-Огарьово під час атаки дронів 30 травня
Фото: Google

Кремлівського бункерного щура прислуга розбудила рано-вранці, щоби він встиг сховатися від українських безпілотних літальних апаратів.

Про це ліберальному російському виданню "The Moscow Times" розповів близький до Кремля співрозмовник, який попросив про анонімність, повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон".

Після атаки на Кремль на початку травня, яку російський режим обізвав "замахом на Путіна", українські дрони ледь не вдарили по другій столичній резиденції діда-диктатора, причому у той момент, коли той перебував всередині.

З'ясувалося, під час учорашнього нальоту безпілотників на Москву з околицями президент РФ із дуже великою ймовірністю був у Ново-Огарьово, що становило пряму загрозу його безпеці.

Як стверджує наближене до Кремля неназване джерело, Путіна розбудила дуже рано служба безпеки у зв'язку із повітряну загрозу, хоча тамтешня пропаганда переконує,  що «всі дрони, які атакували західні райони Московської області, – були збиті».

За версією народного депутата Алєксадра Хінштейна, БПЛА невідомого походження змогли знешкодити, коли тим залишалося близько 10 км до лігва Путіна, в якому дід перебував у момент атаки.

Один із мешканців сусіднього з путінською резиденцією кооперативу на Рубльовці розповів, як дуже гучні звуки вибухів розбудили його приблизно о 6:00.

Водночас відомості про те, що Путін «був змушений прокинутися раніше, ніж звичайно», повідомив і його прессекретар Дмітрій Пєсков: «Робочий день зовсім рано розпочався у президента, таке буває».

На додачу, за словами того ж таки Пєскова, кремлівський бункерний щур «отримував у прямому режимі всю інформацію про поточні події по лінії міністерства оборони, мера Москви, губернатора Підмосков'я та МНС»; чи ночував Путін у Ново-Огарьово, його речник не уточнив.

Незалежні коментатори зазначають, що до можливої атаки на лігво Путіна почали готуватися це цьогоріч узимку, коли Сили оборони України завдали ударів по військових аеродромах Енґельс і Дягілєво у Саратовській та Рязанській областях відповідно.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що оголені ланіти російської внутрішньої оборони зазнали нападу суходолом і з повітря, але путінський режим досі "спецоперує за планом".

Путін був у Ново-Огарьово під час атаки дронів 30 травня_1
Читайте також:
Світ
В Греції вівці з'їли майже 300 кг конопель
вчора, 13:45
Мистецтво
Мешканка Манчестеру у штаті Нью-Гемпшир шукала раму в антикварній лавці, але цілком випадково придбала її за разом із коштовною картиною.
06 вересня, 16:00
Економіка
У країні-бензоколонці забракло бензину та дизелю для власних фермерів з аграріями, навіть високий рівень видобутку не рятує ситуацію.
31 серпня, 19:43
Блоги
Одне дивує - чому досі немає петиції про присвоєння всьому особовому складу цього «батальйону» звання «Герой України»?
28 серпня, 08:02
Політика
Історія з космічним апаратом "Луна-25" дуже ілюстративна щодо ресурсної федерації московії в цілому, бо демонструє повний занепад.
20 серпня, 21:38
Блоги
Якби не війна, можна було б подумати, що ми перебуваємо в якомусь шапіто, де директором є ображений клоун...
16 серпня, 20:29