Путін мілітаризує російську частину Арктики

СВІТ
10 березня, 13:46
Путін мілітаризує російську частину Арктики
Фото: Daily Express

"Оточений зусібіч" країнами-членами НАТО, путінський режим взявся нарощувати свою військову присутність в Арктичному регіоні.

Перш за все йдеться про створення нових об'єктів міністерства оборони РФ у Мурманській і Архангельській областях, поінформували журналісти аґенції "BBC".

Також днями у прикордонній зоні на межі з Норвегією та Фінляндією арктична бригада кремлівських збройних сил уже провела масштабні навчання.

«Тренування бійців відбувається за екстремальних погодних умов при температурі -40°C. Як можна бачити, російські війська посилають чіткий сигнал НАТО — не слід вдаватися провокацій, адже Росія готова до відсічі. За аргумент слугує обов'язок захисту рідної землі у разі розгортання конфліктної ситуації в Арктиці», – коментує з місця події журналіст "BBC" Стів Розенберґ.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Москва почала відкрито погрожувати бомбардуванням української столиці – Києва.

Читайте також:
Всі заарештовані раніше воювали проти України в складі російських банд на сході країни.
23 квітня, 21:16
Головними загрозами для державної стабільності та національної безпеки Фінляндії є діяльність шпигунів РФ і КНР у кіберпросторі.
07 квітня, 12:13
Путінська маріонетка Олександр Лукашенко взявся безпідставно залякувати своїх сусідів воєнною технікою, готується можлива провокація.
23 березня, 13:43
Дальність ураження Tomahawk Block V до 5500 кілометрів.
18 березня, 14:34
Посол Ізраїлю вимагає (!) скасувати перейменування тернопільського стадіону на честь Шухевича.
09 березня, 21:00