путін шукає "магічні артефакти", які мають зробити його безсмертним

СВІТ
04 червня, 11:24
путін шукає "магічні артефакти", які мають зробити його безсмертним

І це не жарт...

Ще у 2000-х роках ЗМІ почали писати про сатанізм путіна і його банди, що править у Кремлі, про окультизм, шаманізм та інше.

Але минув час, і вже до кінця 2019 року про сатанізм у Кремлі заговорили зовсім інші люди. Спочатку в кулуарах, потім все голосніше та голосніше.

Сьогодні ця тема вже нікого більше не дивує. Навпаки, про неї пишуть і говорять не лише ЗМІ, а й громадські діячі та політики. Особливо активно ця тема стала розкручуватися після побудови відверто сатанинської церкви міністерства оборони росії в Москві, з явним натяком на язичницький храм бога війни Марса.

Кремлівські інсайдерські джерела періодично оприлюднять пікантні сюжети окультних (сатанинських) практик кремлівських жителів – від оргій за участю сімей путінської еліти до ритуалів у тайгових хащах із жертвопринесеннями та випиванням крові жертви (поки ще тварин).

В основі цієї сатанинської вакханалії лежить відчайдушне бажання кремлівського бункерного щура вижити, а точніше не померти.

Вже багато років, як путін кинув усі свої сили та кошти на пошуки еліксиру життя (таблетки від смерті). Для цього залучені й новітні досягнення науки, і дрімучі вірування – від язичників волхвів і шаманів, до християнських реліквій (мощів – шматків муміфікованих трупів «святих») і буддистських трюків.

Путін довгі роки активно шукав вхід у т.зв. Шамбалу. Особливо інтенсивно ці пошуки пройшли у 2007 році. Тоді все літо чекісти судомно шукали «браму Пекла», вони ж «північна брама Шамбали», в районі фортеці Пор-Бажин у Туві, поблизу кордону з Монголією. На місці розкопок побували також Патрушев та путін.

Нагадаємо, що прихильники сатанинських сект, таких як окультизм, а також масони вважають Шамбалу «незримою та таємною країною, яка існує в духовному просторі як би «поряд» із нашою Землею.

Проте, як заявляють сатаністи, вона має (фізичні) точки «виходу на поверхню» і дотику зі звичайним світом - печери, через які можна спуститися в Шамбалу.

Там мешкає «правитель світу» (Сатана), який ночами виходить на поверхню, посилає психічну енергію на всі кінці світу.

Необхідну магічну силу контролю земної історії «правителю світу» дає якийсь «чудесний камінь».

У пошуках Шамбали путін, однак, не забував і про Кавказ. Річ у тому, що ще 2003 року тодішній ватажок банди ФСБ Патрушев здійснив сходження на «гору щастя» Ельбрус.

Чи був із ним путін чи ні, достеменно невідомо (швидше за все був). На горі було проведено сатанинські ритуали, але офіційно повідомлялося про те, що Патрушев «інспектував центр спецпризначення «Альфа-Вимпел» та управління авіації ФСБ Росії».

Вдруге Патрушев (і швидше за все разом з путіним) влаштував шаманський ритуал на Ельбрусі у січні 2008 року.

Чому для сатанинських дійств було обрано Ельбрус? Тому що у окультних (сатанинських) колах вершина цієї гори вважається місцем «чудесної сили» - сатанинської сили.

До Патрушева та путіна на горі Ельбрус у 1942 році побував спецпідрозділ Німецького Рейху «Едельвейс». Німці також шукали на цій горі якісь «таємниці світобудови».

Тепер, як повідомляють кремлівські інсайдерські джерела, путіна зацікавила інша гора на Кавказі – Казбек.

Телеграм-канал «Генерал СЗР» стверджує, що близько 10 місяців тому путін отримав доповідь по лінії СЗР, в якій повідомлялося, що міжнародні окультні (тобто сатанинські) кола та їхні представники в росії виявляють великий інтерес до гори Казбек.

Цей інтерес, згідно з доповіддю, був викликаний матеріалами, що опинилися в розпорядженні цих кіл, т.зв. "Другого архіву" Товариства Тулі. Самі ці матеріали зберігаються у закритій частині бібліотеки Ватикану.

Згідно з цими документами, в одній із прихованих ущелин або печер гори Казбек зберігаються «магічні артефакти колосальної сили». Вони, нібито, здатні дарувати «вищу владу та вічне життя».

Кремлівський бункерний щур ознайомив із цими документами міністра оборони Шойгу, який тоді перебував у президента у фаворі. Незабаром Шойгу організував експедицію до району Казбеку силами гірського спецназу, озброєного найсучаснішими технічними засобами виявлення підземних пустот.

Перша експедиція не була доведена до кінця через погодні умови.

Через якийсь час у передгір'ях Казбеку з'явилася група хакаських шаманів, які там проводили якісь обряди. Це були такі ж спекулянти на шаманізму, яких російська публіка нещодавно могла бачити в гучному телевізійному сюжеті про обряд захисту російських солдатів в Україні.

Кремлівські інсайдери пишуть - «Шамани теж повернулися ні з чим, причому були дуже злякані, але грошей взяли сповна. Щоб розуміти розцінки, експедиція шаманів коштувала 150 мільйонів рублів, жодного звіту про витрати шамани, звичайно, не надали чистий гонорар».

Третя спроба сталася днями. На Казбек в кінці травня намагався піднятися білоруський спецназ, але негода знову не дозволила цього зробити.

Чому білоруси? Шойгу, який вийшов з довіри, переконав «Картопляного лося» (Лукашенко) впрягтися в цю історію, бажаючи у разі успіху повернутися на свою орбіту поряд з вождем.

Причому Шойгу клятвенно обіцяв луці, що путін цілком і повністю в курсі, але весь російський спецназ зараз в Україні, тому потрібні білоруси.

Кремлівський бункерний щур справді був у курсі того, що відбувалося, і не бажаючи прямо обговорювати з лукашенком такі слизькі теми дав відмашку Шойгу на переговори з лукою. лукашенко, знаючи пристрасті путіна, із задоволенням вписався в авантюру.

Проте, як стверджують автори публікації, експедиція білоруського спецназу на гору Казбек також закінчилася невдачею.

Зі свого боку вкажемо, що панічні спроби путіна уникнути смерті ще раз показують дурість та невігластво безбожників та тиранів.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Напередодні 31 липня на росії мали святкувати день Військово-морського флоту. Але щось в окупантів знову пішло не за планом.
01 серпня, 20:56
Опінії
Самозваний "начальник" тимчасово загарбаного росіянами енергодарського мусоріату опинився в опалі своїх кремлівських кураторів.
19 липня, 19:32
Опінії
Люди, будьте пильними. Бережіться росіян, автомобілів і каплінів.
10 липня, 13:45
Війна
МЗС України закликає виключити росію з усіх космічних програм за прапор терористів «ЛНР» на МКС
05 липня, 15:35
Полтава
Яку поставив отримувати заробітну плату на території Сем'янівської громади Полтавського району.
29 червня, 08:25