путін шукає "винних" у провалі рф у війні проти України, - ISW

ВІЙНА
13 березня, 08:27
путін шукає "винних" у провалі рф у війні проти України, - ISW

Міністерство нападу рф своєю чергою зберігає прихильність путіна

Кремлівський бункерний щур владімір путін шукає "цапів-відбувайлів", на яких зможе покласти провину за російські провали у війні проти України.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на Інститут вивчення війни (ISW).

Аналітики зазначають, що диктатор використає великі втрати ПВК "Вагнер", звіти про поганий моральний стан і воєнні злочини, щоб відволікти населення від подібних або, можливо, гірших проблем в окупаційних збройних силах.

"Велика частина російського висвітлення боїв за Бахмут зосереджена в основному на великих втратах "вагнерівців", що дозволяє Міннападу рф приховати або применшити інші втрати російських сил", - мовиться у звіті.

В ISW також вказують, що міністерство нападу рф своєю чергою зберігає прихильність путіна, попри нищівні поразки під Вугледаром на початку лютого 2023 року.

"Поразки засновника ПВК "Вагнер" євгєнія прігожина, скоріш за все, налякає інших кремлівських чиновників, таких як глава Чечні рамзан кадиров, щоб вони зменшили свої амбіції, аби уникнути долі прігожина", - підкреслюють фахівці.

У Інституті вивчення війни пояснюють, що прігожин заслужив погану репутацію через ставлення до своїх сил як до гарматного м'яса, а його публічні благання про боєприпаси навряд чи зроблять службу в лавах "вагнерівців" привабливою для новобранців.

"Поки прігожин бачив у Бахмуті можливість отримати важіль впливу на Кремль і Міннападу рф для реалізації власних комерційних і політичних цілей, путін використовував ПВК "Вагнер", щоб захистити свій режим від згубних наслідків мобілізації, яка суттєво сповільнює військові дії проти України", - додають аналітики.

Основні висновки ISW:

  • Державні ЗМІ Ірану 11 березня оголосили, що Іран завершив угоду з купівлі винищувачів Су-35 у росії.
  • Окупаційні війська вели обмежені наземні удари на лінії Куп'янськ-Сватове-Кремінна.
  • Ординські війська продовжували наступальні дії поблизу Бахмуту.
  • Окупаційні війська вели наземні удари поблизу Авдіївки та вздовж західної околиці Донецька.
  • Московитський мілблогер заявив, що серед сил СПЕЦНАЗу спостерігається високий рівень дезертирства.
  • Міністерство оборони Великої Британії 12 березня повідомило, що російські військовослужбовці зі східних регіонів росії гинуть в Україні в середньому в сорок разів більше, ніж російські військовослужбовці з Москви. Казахська та татарська меншини складають 75 відсотків втрат серед російських військових з Астраханської області.
  • Віцепрем'єр-міністр України Ірина Верещук заявила, що російські чиновники незаконно депортували до рф 2 161 українську дитину-сироту. За її словами, загальна кількість дітей, депортованих до росії, може становити приблизно 150 тисяч.

Читайте також:
Політика
Станом на сьогодні ситуація у нашому географічному регіоні склалася так, що Україна має реагувати дзеркально. На нашому боці сила і правда.
вчора, 18:25
Війна
Війна, вже майже 100 років, це не тільки безпосередньо бої. Війна вже майже 100 років це ще й інформаційний фронт.
31 травня, 17:26
Війна
РФ завалиться всередину себе, породивши не менше десятка мінідержав. Їхні потенційні лідери можуть ворогувати один з одним ядерною зброєю.
26 травня, 21:21
Політика
Історично наболіле в Європі питання політичні популісти натягують дуже не фахово на буденність. З позиції науки це виглядає кумедно.
19 травня, 16:29
Війна
А от хто ж тужить, зрозуміло, що Кремль. Бо його знов опустили, причому двічі за тиждень...
07 травня, 21:08
Війна
Під приводом удару по Кремлю путінський режим може розв'язати собі руки з приводу використання по території України тактичних ядерних ракет.
03 травня, 18:25