«Розборки» з «Правим сектором»

12.04.2014, 18:42
ПОЛТАВА
«Розборки»  з «Правим сектором»

На Полтавщині затримали 70 осіб, які перевозили зброю та «коктейлі Молотова». Це трапилося 12 квітня  близько 16.00 на блок-посту в селищі Чутове, поблизу кордону Полтавської та Харківської областей, Працівники міліції зупинили тут 4 транзитних автобуси та вісім автомобілів, у пасажирів яких виявлено велику кількість засобів, що використовуються для масових заворушень, у тому числі холодну зброю та «коктейлі Молотова». Колона рухалася в напрямку Харкова.

В даний час особи дають свідчення слідчим. На місці затримання працює оперативно-лідча група. Співробітники міліції з’ясовують, куди і з якою метою прямувала настількичисельна організована і озброєна група громадян. Зазначена група осіб на територію Харківської області не допущена.

Представники «Правого Сектора» та інших патріотичних організацій заявили, що це "їх люди". На переговори з представниками ПС, які  зібралися під готелем «Київ» у Полтаві,  приїздили начальник УМВС Іван Корсун і голова облради Петро Ворона. Активісти вимагають звільнення членів організації і погрожують пікетувати УМВС. 

Читайте також:
Завдяки БПД проблеми вдається розв’язати здебільшого на досудовому рівні.
вчора, 18:13
Українського маляра і графіка Івана Дряпченка вшанували у його рідному селі Василівка на Полтавщині.
вчора, 09:45
Полтавському національному педагогічного університету виповнилося 105 років.
вчора, 09:09
Під час наради у голови Полтавської ОДА підняли питання перевезення ветеранів війни.
09 грудня, 17:53
Мешканцями Кременчука на вулиці Героїв України було виявлено непритомну 14-річну дівчину.
09 грудня, 09:30
8 грудня мешканець Полтави випав із вікна третього поверху власної квартири.
09 грудня, 08:35