Решетилівський волонтерський центр передав 3 тонни овочів фронтовикам

ПОЛТАВА
06 березня, 06:09
Решетилівський волонтерський центр передав 3 тонни овочів фронтовикам
Фото: Facebook

Свій до свого по своє — гасло українців Буковини Галичини, Волині та Закарпаття міжвоєнного періоду. Нині стало загальнонаціональним.

Красномовним свідченням є збір решетилівськими волонтерами та небайдужими громадянами продовольства для наших захисників. Як з'ясувала медіаагенція «Останній Бастіон», що ініціатором став фронтовий медик Олег Мотузко.

Чоловік — уродженець і мешканець Решетилівської громади, який нині обіймає посаду начальника медичного пункту у лавах 93-ї Окремої механізованої бригади «Холодний Яр». Їм активно допомагають представники місцевого волонтерського центру ветеранів АТО/ООС.

«Відзвітуюся по зборах овочів. Дякую Решетилівській громаді, відгукнулися всі сéла, зібрано було близько 3 тонн овочів. Частина із них уже поїхала на польові кухні ЗСУ, частину використали для виготовлення сухих борщів та сухпаїв швидкого приготування (супи, рагу та інше), які використовуються нашими захисниками на передовій. Усе це постійно передається нашим воїнам. Громада Решетилівки — ви молодці! Разом до Перемоги», — прокоментував ситуацію Олег Мотузко.

Водночас слід зауважити, що влада громади наче самоусунулася від всебічної допомоги військовослужбовцям, які боронять Україну від ворога на передовій. Очевидно, депутати з чиновниками сподіваються на диво, зроблене не їхніми руками, але до якого вони неодмінно примажуться.

А проте, медіаагенція «Останній Бастіон» радить згадати своїм читачам, що волонтерський центр ветеранів АТО/ООС у Решетилівці на межі закриття. Головна причина: відсутність сталого фінансування.

Решетилівський волонтерський центр передав 3 тонни овочів фронтовикам_1
Читайте також:
Полтава
Для наших фронтовиків украй важливо відчувати постійну підтримку тилу. Якщо здамося ми — воїни втратять мотивацію та будуть зневірені.
19 травня, 08:48
Полтава
Громада міста Ляйнфельден-Ехтердінґен чим може допомагає Україні. Днями із Німеччини приїхав важливий для пожежників транспортний засіб.
10 травня, 19:24
Полтава
Підтримка українських захисників — обов'язок кожного громадянина. Тільки спільними зусиллями здолаємо ворога із Московії.
07 травня, 06:10
Полтава
Сучасний квадрокоптер опинився у руках фронтовиків, які каратимуть ворога. Земляки пообіцяли ефективно виконувати бойові завдання.
01 травня, 19:23
Полтава
Важливі на передовій ресурси покликані прискорити спорудження нових і посилення наявних бліндажів із шанцями. Тил рішуче допомагає фронту.
21 квітня, 11:36
Полтава
Повітряні очі гніву нині мають фронтовики із лав 66 Окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго. Наших земляків підсилили.
17 квітня, 08:12